Tasarım “Kraliçesi” İstanbul’a Geliyor!

HomeTrend

Tasarım “Kraliçesi” İstanbul’a Geliyor!

Tasarım “Kraliçesi” Patrizia Moroso İstanbul’a Geliyor! Diseňo’nun davetlisi olacak! Dünyanın en ünlü mobilya ve dekoratif ürün tasarımcıları a

DeFacto X Fırat
LOEWE X Paula’s Koleksiyonu
Vıctorıa’s Secret’ın Parfüm Koleksiyonu:

Tasarım “Kraliçesi” Patrizia Moroso İstanbul’a Geliyor!

Diseňo’nun davetlisi olacak!

Dünyanın en ünlü mobilya ve dekoratif ürün tasarımcıları arasında “kraliçe” olarak adlandırılan ünlü İtalyan tasarımcı Patrizia Moroso, ülkemize diseňo’nun davetlisi olarak geliyor. Diseňo, Türkiye’de 10 yılı geride bırakan lüks bir mobilya mağazası.

lucasita_PatriziaMoroso1

Patrizia Moroso, 31 Mart’ta, dünyanın birçok dev tasarım markasına ev sahipliği yapan Skyland HOM Dekorasyon Merkezi’ndeki 1.600 metrekarelik showroom’da düzenlenecek toplantıda Türk tasarımcılar, iç mimarlar ve sektör temsilcileriyle buluşacak.

Tam bir lider!

1952 yılında İtalya’da bir aile şirketi olarak kurulan ve günümüzde mobilya sektörünün öncü markalarından biri olarak üretimine devam eden “Moroso’yu” dünyanın en önemli tasarım markalarından biri haline getiren Patrizia Moroso, yeni yetenekleri keşfetme konusunda lider bir kimliğe sahip.

Moroso’nun kreasyonları, öngörülerini kullanarak bir sanat eserine dönüşüyor. Özellikle döşemeli mobilya ürünlerinde renk uyumunu ustalıkla kullanan ve ürünün modern bir vizyonunu yansıtan tasarımın “kraliçesi” Patrizia Moroso, Türk tasarımcılara da ilham kaynağı olacak.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…