logo
Lucasita

Beymen Bodrum’dan Yaza Merhaba

Single Articles

Ege ve Akdeniz’in yalın, sıcak mimarisinden izler taşıyan özel dekorasyonu ve Mandarin Oriental Bodrum’un eşsiz plajının devamında yer alan benzersiz konumu ile modaseverleri dünya markalarının en yeni ve gözde tasarımlarıyla buluşturan Beymen Mandarin Oriental, 24 Haziran Cuma günü düzenlenen özel bir davetle yaza merhaba dedi. 

BEYMEN Mandarin Oriental’in eşsiz manzarası, DJ Yakuza’nın müzikleri ve Lucca’nın lezzetli ikramları ile renklenen Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ev sahipliğindeki davete aralarında Burcu Esmersoy, Ece Sükan, Hande Can, Yasemin Öğün, Buse Terim, Özlem Avcıoğlu, Fulya Nayman, Elif İnci Aras, Suzan Toplusoy, Sennur Çiftçi, Zeynep Yılmaz, Cem – Okşan Mirap’ın da yer aldığı pek çok isim katıldı.

Davete katılanlar, 23 Temmuz’a kadar Beymen Mandarin Oriental’ın özel Pop – Up alanında modaseverlerle buluşacak olan, Fransız lüks moda markası Jacquemus’ün 2022 İlkbahar- Yaz sezonu için hazırladığı “LE SPLASH” koleksiyonunu da yakından inceleme fırsatı buldu. Markanın yaratıcısı ve kreatif direktörü Simon Porte Jacquemus’un imzasını taşıyan koleksiyon, oranlarla oynayan tasarımları ile modaseverleri benzersiz bir deneyime davet ediyor.

2022 yazının en gözde;  hazır giyim, ayakkabı, çanta, plaj, aksesuar koleksiyonlarını modaseverlerle buluşturan BEYMEN Mandarin Oriental Bodrum, unutulmaz bir yaz müjdeliyor. Dolce&Gabbana, Valentino, Balmain, Saint Laurent, Balenciaga, Bottega Veneta ve Off-White’ın da yer aldığı pek çok dünya markasının yanı sıra BEYMEN Collection ve Academia’nın da yer aldığı mağaza, yaşam alanlarına sofistike dokunuş katan ev koleksiyonlarından dünyaca ünlü niş parfümlere uzanan geniş ürün gamıyla ziyaretçilerine ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.