HomeTrend

Beetlejuice 2 Filminin Kadrosuna Sürpriz İsim

Wednesday dizisi ile adından sıkça söz ettiren Jenna Ortega Tim Burton imzalı Beterböcek 2 filminde yer alacak.  Tim Burton imzalı 1988 y

Les Benjamins Koleksiyonu
Madame Coco halı koleksiyonu:
Yeni Döneme İddialı Giriş Yapmak İsteyenlere

Wednesday dizisi ile adından sıkça söz ettiren Jenna Ortega Tim Burton imzalı Beterböcek 2 filminde yer alacak. 

Tim Burton imzalı 1988 yapımı klasiğin devamının gelmesi için birçok gelişme yaşandı. Son olarak 2022 yılında filmin çalışmalarına başlandığı ve orjinal yıldızlar Michael Keaton ve Winona Ryder’ın Beetlejuice ve Lydia rollerini tekrar oynayacakları duyuruldu. Geçen uzun zamanın ardından henüz resmiyet kazanmamış olsa da Wednesday karakteriyle adından sıkça söz ettiren Jenna Ortega’nın Winona Ryder’ın kızını oynayacağı söylenmektedir.

Beterböcek 2’nin konusu hakkında henüz çok az şey biliniyor. 1990’ların başındaki orijinal film sonrasında devam yapımı için Keaton’ın karakterinin Hawaii’ye gitmesi amaçlanıyordu. Bu fikrin yeni filme entegre edilip edilmeyeceği henüz belli değil. Şu ana kadar net olan şey Beetlejuice 2’nun dikkatini bir sonraki nesle çevireceği; belki de Lydia’nın kızı yanlışlıkla – veya kasıtlı olarak – annesinin yıllar önce yaptığına benzer bir şekilde Beterböcek’i yardıma çağırabilir.