Lezzet Deneyimi Yaşamaya Ne Dersiniz?

HomeSeyahat & Gurme

Lezzet Deneyimi Yaşamaya Ne Dersiniz?

Asmani restoran’da yıldızların altında bir lezzet deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Antalya’nın eşsiz manzarası, birbirinden lezzetli yemekleri v

Dünya Mutfaklarının Hamburgerleri
Yemeksepeti, Karbon Ayak İzini Dengeledi
Özsüt yılın en sevilen tatlılarını belirledi.

Asmani restoran’da yıldızların altında bir lezzet deneyimi yaşamaya ne dersiniz?

lucasita_ASMANİ RESTORAN1

Antalya’nın eşsiz manzarası, birbirinden lezzetli yemekleri ve sıcak atmosferiyle Antalya Akra Hotel’s bünyesinde yer alan Asmani Restoran; misafirlerini yıldızların altında bir masal gecesi yaşamaya davet ediyor.

Dekorasyonu, temiz ve şık görünümü, üst düzey misafirperverliği, özenli sunumları ile kapısından girdiğiniz anda farklı hissedeceğiniz, Türk ve Dünya mutfağından lezzetler sunan Asmani Restoran; unutulmaz bir gastronomi deneyiminin sözünü veriyor.

Misafirlerine yalnızca lezzetli bir yemek değil, aynı zamanda bir gastronomi deneyimi sunmayı amaçlayan Asmani Restoran; değişik lezzetler deneyebileceğiniz, şık sunumun ve enfes manzaranın tadını çıkarabileceğiniz bir adres haline geliyor.

Ayrıca, özellikle son yılların en popüler mutfaklarından biri haline gelen Japon mutfağının öne çıkan lezzetlerinden birisi olan sushi’yi de Asmani şeflerinin maharetli ellerinden deneyimleyebilirsiniz.

Asmani Restoran’da benzersiz lezzet deneyiminizi gün batımının muhteşem manzarasıyla başlatabilir, ilerleyen saatlerde ise adeta gökyüzüne, aya ve yıldızlara dokunuyormuş hissini yaşayarak gecenizi taçlandırabilirsiniz.

Her zaman taze ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı, ister arkadaşlarınızla isterseniz özel gün kutlamalarınızda veya günün stresinden uzaklaşmak için yıldızlarla sofranızı paylaşacağınız Asmani Restoran’ı ziyaret etmeden Antalya’dan ayrılmayın.

Asmani Restoranı her gün saat 16:00 ile 24:00 arası ziyaret edebilir, birbirinden lezzetli yemeklerin ve Akdeniz manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha fazla SEYEHAT & GURME haberi için tıklayınız…