Les Benjamins Koleksiyonu

HomeTrend

Les Benjamins Koleksiyonu

Les Benjamins İlkbahar / Yaz 2022 ‘THE MYSTIC JOURNEY’ Koleksiyon Lansman Daveti Üst düzey moda markası Les Benjamins'in İlkbahar/Yaz 2022  k

PUMA’NIN DUA LIPA İŞ BİRLİĞİYLE HAZIRLANAN İKONİK MAYZE KOLEKSİYONU YENİDEN TASARLANDI!
TOMMY JEANS GRAMMY ÖDÜLLÜ MÜZİSYEN TEMS İLE SONBAHAR 22 MARKA KAMPANYASINI LANSE EDİYOR
Bulgari İnce Saat Rekorunu Kutladı

Les Benjamins İlkbahar / Yaz 2022 ‘THE MYSTIC JOURNEY’ Koleksiyon Lansman Daveti

Üst düzey moda markası Les Benjamins’in İlkbahar/Yaz 2022  koleksiyonunun lansman etkinliği ‘THE MYSTIC JOURNEY’ moda ve sanat dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi.

Hayata karşı yepyeni bir bakış açısını kutlarcasına LES BENJAMINS İlkbahar/Yaz 2022 koleksiyonu ‘The Mystic Journey’, karantina süreci sonrası heyecanla dolup taşan ruhumuzu yansıtıyor. LES BENJAMINS markasının kreatif direktörü Bünyamin Aydın’ın Jacques Majorelle‘den aldığı ilhamla hayat verdiği koleksiyonun tanıtım lansmanı uluslararası moda, sanat, spor, müzik ve tasarım dünyasını bir araya getirdi.

lucasita_les benjamins1

Klasik metro dokunuşların derin renk etkisini vurgulayan kadın ve erkek koleksiyonunu oluşturan Bünyamin Aydın, paletteki ‘Majorelle’ mavisi, ‘Citroen’ sarısı ve sıcak turuncuyu sıklıkla ön plana koyarak kadın ve erkek koleksiyonunu oluşturduğu ürünlerin lansman davetindeki renk ve desenler, davetlileri göz alıcı bir ambiyans içerisinde büyüledi.

Bu anlamda her yerde ve her zaman ifade edilen 1970’lerin ruhu renkli ve canlı kumaşlar, jakarlı çizgiler ve çarpık halı desenleri koleksiyona hakim. Aynı zamanda Marakeş’teki Majorelle Bahçelerinden ilham alan çiçekli dantel organze kumaşlar Doğu kültürlerinin özgünlüğünü yansıtan modern dokunuşlar taşıyor.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…