Barbie Unutulmaz Bir Macera Sunmak İçin 21 Temmuz’da Vizyonda

HomeKültür ve Sanat

Barbie Unutulmaz Bir Macera Sunmak İçin 21 Temmuz’da Vizyonda

2023 yılının en heyecanla beklenen filmlerinden biri olan Barbie, izleyicilere unutulmaz bir macera sunmak için 21 Temmuz'da vizyona giriyor. Barbie'n

2023’te yayınlanacak Disney+ Türkiye içerikleri:
2023 Eleştirmenlerin Seçimi Süper Ödülleri Adayları Açıklandı
“Playful Minds”28 Ocak – 25 Şubat 2023

2023 yılının en heyecanla beklenen filmlerinden biri olan Barbie, izleyicilere unutulmaz bir macera sunmak için 21 Temmuz’da vizyona giriyor. Barbie’nin kendisini birdenbire gerçek dünyada bulduğu ve macera dolu hikayesini konu alan bu film, büyülü Barbie Diyarı’ndan atılan ve gerçek dünyada kendini bulan Barbie’nin serüvenini anlatıyor.

Başrollerde, Margot Robbie ve Ryan Gosling gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Margot Robbie, başarılı performanslarıyla tanınan bir oyuncu olarak Barbie rolünü canlandırırken, yakışıklı aktör Ryan Gosling ise Barbie’nin sevgilisi Ken karakterine hayat veriyor. Bu ikiliye, filmde pek çok başarılı oyuncu eşlik ediyor. America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera, Ariana Greenblatt, Issa Rae, Rhea Perlman, Will Ferrell, Ana Cruz Kayne, Emma Mackey, Hari Nef, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Scott Evans, Jamie Demetriou, Connor Swindells, Sharon Rooney, Nicola Coughlin ve Oscar ödüllü Helen Mirren gibi isimler filmin kadrosunda yer alıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Oscar adayı yazar/yönetmen Greta Gerwig bulunuyor. Greta Gerwig, “Little Women” ve “Lady Bird” gibi başarılı filmleriyle tanınmaktadır. Filmin senaryosu ise Greta Gerwig ve Noah Baumbach tarafından yazılmıştır. Noah Baumbach, “Marriage Story” ve “White Noise” gibi filmlerle tanınan bir senaristtir. Filmin yapımcıları arasında David Heyman, Tom Ackerley ve Robbie Brenner yer alırken, başyapımcılığı ise Michael Sharp, Josey McNamara, Ynon Kreiz, Courtenay Valenti, Toby Emmerich ve Cate Adams üstlenmektedir.

1685345875_TR_BARBIE_VERT_TSR_W_TALENT_2764x4096_INTL__1_

Barbie filminin kamera arkasında ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Rodrigo Prieto, altı kez Oscar adayı olan yapım tasarımcısı Sarah Greenwood, kurgucu Nick Houy, Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Jacqueline Durran, görsel efekt sorumlusu Glen Pratt, müzik sorumlusu George Drakoulias ve Oscar ödüllü besteci Alexandre Desplat gibi yetenekli isimler yer almaktadır.

TME Films’in Türkiye’deki dağıtımını üstlendiği Barbie filmi, 21 Temmuz’da vizyona girecek ve izleyicilere unutulmaz bir macera sunacak. Barbie’nin gerçek dünyadaki serüvenini merakla bekleyenler için heyecan verici bir deneyim olacak.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0