Victoria’s Secret’tan Babalar Gününe Özel

HomeTrend

Victoria’s Secret’tan Babalar Gününe Özel

 Babalarınızı her kullandıklarında kendilerini özel hissettirecek bir koleksiyon ile tanıştırın: Victoria’s Secret HIM Victoria’s Secret’ın erkekl

İpekyol’un Monogram Yorumu
Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin; Volvo C40 Recharge
Tarz Tutkunlarının Vazgeçilmezi

 Babalarınızı her kullandıklarında kendilerini özel hissettirecek bir koleksiyon ile tanıştırın: Victoria’s Secret HIM

Victoria’s Secret’ın erkeklere özel hazırladığı koleksiyonu ile bu özel günde babalarınızın mutluluğuna mutluluk katın. Biri klasik kokulu VS Him Platinum, diğeri ise ferah VS Him Deepwater’dan oluşan bu çekici VS Him Koleksiyonu, babalarınızın vazgeçilmez kokusu olacak.

Çin’in güneybatısındaki Sichuan eyaletinden gelen limonsu dokunuşuyla Seşuan biberi, kokuya zengin bir pürüzsüzlük katan meşe yosunu ve zarifliği ile mükemmel bir uyum içerisinde olan menekşe yapraklarının harmanlanmasıyla hazırlanan VS Him Platinium, babalar için özgüvenli ve dikkat çekici bir hediye alternatifi olacak.

VS Him Deepwater ise Akdeniz kıyılarından gelen Bergamot, serinletici mavi adaçayı ve Kuzey Amerika’nın gözdesi sedir ağacından elde edilen sedir yaprağı notalarının muhteşem birleşimiyle oluşuyor. Aromatik ve ferah esansların hâkim olduğu bu parfüm ile babanıza hiç unutamayacağı bir hediye verin.

Bu eşsiz kokular parfümün yanı sıra deodorant ve vücut losyonu olarak da babanızın her anına eşlik etsin. Mükemmel birleşimlerle oluşan erkeklere özel   VS Him Koleksiyonu ile Babalar Günü’nde babalarınızı büyüleyin!

Bu tarifsiz kokuya sahip olmak için VS Him koleksiyonunu mağazalarda ve www.victoriassecret.com.tr‘de hemen keşfetmeye başlayın!

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…