The North Face: Discover Your Trail

HomeTrend

The North Face: Discover Your Trail

Patika Maceralarına Hazır Olun The North Face'in yeni kampanyası Discover Your Trail, insanları doğayı ve çevresindeki patikaları keşfetmeye davet

The Attico Beymen’de
Serdar Uzuntaş Milano’da
Facebook Reels Tüm Kullanıcılara Açılıyor.
Patika Maceralarına Hazır Olun

The North Face‘in yeni kampanyası Discover Your Trail, insanları doğayı ve çevresindeki patikaları keşfetmeye davet ederek sınırlarını zorlamak isteyen herkese ulaşıyor.

Bir sonraki en iyi derecesini hedefleyen bir atlet ya da haftasonunu doğada geçirmek isteyen bir maceracı, belki de daha önce keşfedilmemişi keşfetmek isteyenlere bir kaşif…. Discover Your Trail kampanyası herkese ilham vermeyi amaçlıyor.

lucasita_the north face2

Kaşiflerin dışarı çıkıp patikaları keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla Strava ile iş birliği yapan The North Face, yürüyüşçüleri ve koşucuları 14 Mart ile 10 Nisan arasında 100 km‘ye ulaşmaya davet ediyor!

Kampanya ayrıca, bu keşifler sırasında kullanılabilecek farklı koleksiyonlarıda listeliyor :

• Hike

• Flight

• Trail Running

lucasita_THE NORT FACE1

Hike koleksiyonunda, yenilenen VECTIV Fastpack Mid Futurelight modeli öne çıkıyor. Bu ayakkabı, The North Face’in, doğada keşfederek geçen uzun günlerde size destek olması için tabanı üst düzey yastıklama sunacak şekilde tasarlanan yürüyüş botudur.

Flight serisi, The North Face’in şimdiye kadar tasarladığı bir ayakkabının en teknik detaylarından bazılarını içeriyor ve hem profesyonelleri hem de yeni başlayanları doğanın derinliklerine yolculuklarında destekliyor. Koleksiyondaki en dikkat çeken ürünler arasında F Lightriser Wind Jacket, Flight VECTIV ve Weightless Tank’in göz alıcı yeni renk grupları bulunuyor. Parçalar, en soğuk günler ve en zorlu patikalar için vücut ısısını dengede tutmaya yardımcı olurken, yüksek düzeyde nefes alabilirlik ve dayanıklılık sunuyor. Trail Running koleksiyonu, patika koşucuları için özel olarak tasarlanmıştır. Yenilikçi tasarımlar, The North Face sporcularına ilham veren en ikonik parkurlardan ilham alıyor. First Dawn Packable Jacket, Sunriser kısa kollu t-shirt ve VECTIV Eminus, üstün konforu ile patika koşusunun güzelliğini ve dinginliğini tam olarak deneyimlemenizi sağlıyor.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…