logo
Lucasita

Dolce&Gabbana’dan Yeni Gözlük Kampanyası

Single Articles

Jennifer Lopez ve David Gandy: Yeni Dolce&Gabbana Gözlük Kampanyasının Yıldızları

Dolce&Gabbana, Jennifer Lopez ve David Gandy’nin başrolde olduğu ve fotoğrafçılar Mert & Marcus imzalı yeni DG Gözlük kampanyasını sunuyor.

lucasita_Dolce&Gabbana1

Devrim niteliğindeki Sicilya ikonundan, Made in Italy’de yapılan zarafet ve ihtişamın birleşimine kadar bu görüntüler, modernite ve geleneği bir araya getirerek, Dolce&Gabbana için her zaman temel bir değer olan güzelliğe övgü niteliğindedir.

Bu iki istisnai ipucu, kusursuz tarzın evrensel ifadesini yansıtan ve zamanın sınırlarını aşan fotoğraf oturumlarında DolceandGabbana dünyasını mükemmel bir şekilde somutlaştırıyor. pop yıldızı ve aktris Jennifer Lopez; Güçlü kişiliği ve eşsiz sanatsal diliyle kırsalı aydınlatıyor.

Dolce&Gabbana’nın ikonik yüzlerinden biri olarak dünya çapında tanınan ve markanın zarafet ve stilinin yorumcusu olan İngiliz model David Gandy ise yanında yer alıyor.

Kampanya, çağımızın en önemli kişiliklerinden bazılarını da fotoğraflayan, onların sofistike ruhlarını ölümsüzleştiren ve moda fotoğrafçılığının dilini yeniden tanımlayan Mert Alaş ve Marcus Piggott’tan oluşan Londra ikilisi tarafından çekildi.

Bu göz alıcı görüntülerle Dolce&Gabbana Gözlük koleksiyonundaki yeni modellerin ikonik ve güçlü karakteri ortaya çıkıyor: bunlar yalnızca aksesuar değil, kullanıcının benzersiz kişiliğini de gerçekten ifade ediyor.