logo
Lucasita

Yaza Nuxe İle Hazırlanın!

Single Articles

Nuxe, bedeninizi ve ruhunuzu yaza hazırlamanız için size eşlik ediyor! Fransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE, vücut bakımı için özel olarak geliştirdiği ürünlerle ferahlatıcı, dolgun ve ışıltılı bir görünüm veren bütünsel bir bakım deneyimi sunuyor. Nuxe Rêve de thé serisi ile taze ve canlanmış bir cilt ve Huile Prodigieuse® Neroli kuru yağı ile pürüzsüz, gergin olmayan bir cilt elde edin.

Rêve de thé Serisi

Bütünsel bir bakım deneyimi vadeden vücut bakımı serisi Rêve de thé ile duyularınızı serbest bırakın. Cildi ve vücudun tüm kıvrımlarını güzelleştiren, ultra duyusal dokuları yeşil çayın nemlendirici etkisi ve canlandırıcı kokusu ile birleştiren bu seri, vücut ve zihin için %100 iyi hissetme rutininin anahtarı olacak.

Yeşil Çayın Aurası

Laboratoire NUXE, %100 doğal bir yeşil çay özütü seçti: Zengin bir antioksidan kaynağı olan bu bitkinin şifalı özellikleri neredeyse 5.000 yıldır biliniyor. Rêve de thé formüllerinde kullanılan özüt Fransa’da çevre dostu biyoteknolojik bir işlem kullanılarak elde ediliyor: Aktif moleküller ile zenginleştirilmiş botanik hücreler, bitkinin küçük bir parçasından çoğaltılır. Bunlar daha sonra parçalanır, böylelikle etken maddenin cildi güçlendirme ve suyu tutma yeteneğini geliştirmek adına faydalarını anında ortaya çıkarmalarına olanak sağlanır. Bu aktif bileşeni, yoğun ve kalıcı nemlendirme sağlıyor.

Daha Sıkı Bir Cilt

NUXE laboratuvarları tarafından özel olarak geliştirilen Rêve de thé serisi ürünleri, bir arada kullanıldıklarında etkilerini artıran bir bakım deneyimi sağlıyor. Cildinizin daha sıkı ve taze görünmesi için selülitlere karşı mücadele eden ürünleri tamamlayan duş ve duş sonrası bakım ürünleriyle Rêve de thé serisi, vücut bakımına dair tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Serinin vazgeçilmez bir parçası olan sıkılaştırıcı etkili at kılı fırçası sayesinde Rêve de thé, bütünsel bir deneyim sunuyor.