logo
Lucasita

Vans ve Crayola İş Birliği

Single Articles

Vans ve Crayola, Yaratıcılığı Eğlenceli bir Kapsül Koleksiyonla Kutluyor!

Koleksiyon hayal gücünden, renkten ve kendini ifade etmekten ilham alıyor.

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin destekçisi olan Vans, Vans x Crayola’nın 2010’daki ilk iş birliğinden 12 yıl sonra Crayola ile bir kez daha bir araya geliyor.

lucasita_vans Crayola1

12 yıl sonra Crayola ile yeniden bir araya geliyor. Vans ve Crayola  birlikte ayakkabı, giysi ve aksesuarların yer aldığı, herkesin kendi için bir şeyler bulabileceği parçalara sahip renkli bir koleksiyon yaratıyor.

İkonik Vans stillerinin üzerinde Crayola sanat araçlarının klasik görünümünden ilham alan tasarımlara sahip bu koleksiyon, yaratıcılığı ve kendini ifade etme yollarını kutluyor.

Koleksiyon, her adımda macerayı hatırlatan eğlenceli boyama kitabı tarzındaki tekrar eden baskılarla güncellenen Authentic™ Van Doren Inspired ve Authentic™ DIY/Sketch Your Way stillerini içeriyor. ComfyCush SK8-Hi®’nin beyaz üst kısmı ise kişiselleştirilmeye hazır boş bir tuval olarak sizi bekliyor.

Vans Classic Slip-On ve SK8-Hi® dokulu kauçuk tabanlara, pamuklu kanvas kumaştan tasarlanan Vans x Crayola mini sırt çantası ise üst kısımda tutma saplarına, fermuarlı ön ceplere ve hareket halindeyken yaratıcı anlarınızda kolay ulaşabilmeniz için pastel boya cebine sahiptir.

Vans x Crayola koleksiyonundaki spor ayakkabı, giyim ve aksesuar tasarımları bu  eğlenceli koleksiyonu tamamlıyor. Koleksiyonun öne çıkan diğer özellikleri arasında pamuklu tişört ve elle çizilmiş grafiklere sahip kapüşonlu üst ve kollarında Vans ekose baskılı Vans x Crayola Crayon tişört yer alıyor. Detaylı baskılı sırt çantası, 5 bölmeli Jokey şapkası ve Vans x Crayola çorapları koleksiyonu tamamlıyor.