logo
Lucasita

TOMMY JEANS Ve NBA İş Birliği

Single Articles

Tommy Jeans ve Nba iş birliğiyle yeni bir kapsül koleksiyon

Ortak koleksiyon, sokak modasını kutlarken, Tommy’nin Amerika’daki sokak kültürü mirasına yönelik nostaljiyi çağrıştırıyor.

MSTERDAM, HOLLANDA (MAYIS2022) – Bir PVH Corp. [NYSE: PVH] şirketi olan Tommy Hilfiger, NBA (National Basketball Association) ile iş birliği içinde geliştirilen TOMMY JEANS koleksiyonunu tanıttı. Kapsül koleksiyon, yerel sokak kültürünü ve çeşitlilik içeren toplulukları geliştirmenin ayrılmaz bir gücü olarak basketbolun ruhunu kutluyor. Markanın Amerikan sokak stilinin köklerine uzanan geleneğine ve 90’ların ikonik nostaljisine göndermede de bulunan koleksiyon, 25 Mayıs 2022 itibarıyla tommy.com’da ve Avrupa’daki TOMMY JEANS mağazalarında yerini aldı. 27 Mayıs 2022’den itibaren de Kuzey ve Latin Amerika’da ve Asya’da seçili mağazalar ile toptan satış ortakları aracılığıyla müşterilere sunulacak.

Basketbolun merkezi enerjisinden ilham alan koleksiyon, ikonik NBA takım stiline ve rahat silüete sahiptir. Kapüşonlu eşofman, eşofman, t-shirt ve şortlarla çeşitli kombinler oluşturulabilir. Ayrıca kadın ceketleri, kot pantolonlar gibi öğelerle de çeşitli katmanlı görünümler oluşturulabilir. Sokak  modasını mükemmel bir şekilde yansıtan koleksiyon, sportif bir yaşam tarzı arayan herkese hitap ediyor.

Tommy Hilfiger’ın basketbol ve sokak kültürüne yakınlığı, 1990’lara uzanıyor. Tasarımcının kendi adını taşıyan marka o yıllardan itibaren pek çoğu NBA ve daha geniş spor camiasıyla bağlantılı ünlülerin ve influencer’ların dikkatini çekmeye başladı. Çok sevilen TOMMY HILFIGER tasarımları dönemin stilini tanımlarken profesyonel arenalardan şehirlerdeki sokak maçlarına kadar her yerde izleyicilerin üzerinde görüldü. Spor her zaman Hilfiger’ın marka vizyonunun temel bir unsuru olmaya devam etti. Bu çerçevede, uluslararası tenis şampiyonu Rafael Nadal ve Formula 1 sürücüleri dünya şampiyonu Lewis Hamilton gibi sporcularla küresel işbirlikleri yapıldı.

TOMMY JEANS ve NBA kapsül koleksiyonu, bireysel yaratıcılığın gücünü kutlayan ‘Play to Progress’ adlı İlkbahar 2022 TOMMY JEANS global kampanyasının mesajını da yansıtıyor.

 Instagram’da #TommyHilfiger etiketi ile @TommyHilfiger hesabını alıntılayarak sosyal medyada sürekli büyüyen TOMMY JEAN Stopluluğuna katılabilirsiniz. Müzik, sokak giyimi ve gençlik kültürü ile deneysel içerikleri bir araya getiren dijital platform, bireysel stilin ve ifadenin sınırlarını zorlamaya devam ediyor.