logo
Lucasita

Nobu İstanbul, Fuudy ile evinizde

Single Articles

Şehrin en gözde restoranlarından Nobu İstanbul, online sipariş alternatifleriyle ikonik deneyim alanını büyütüyor. Nobu İstanbul, gastronomi tutkunlarının vazgeçilmezi Fuudy üzerinden Japon mutfağının en iyi örneklerine yer veren zengin menüsünü İstanbul’daki geniş servis ağıyla, evinizde deneyimleme fırsatı sunuyor.

New York’tan dünyaya yayılan ve 1 Temmuz 2021 tarihinde The Ritz-Carlton, İstanbul’da kapılarını açarak şehrin gastronomi kültürü ile sosyal hayatına modern bir vizyon kazandıran Nobu İstanbul, bu vizyonunu online sipariş seçeneğiyle tüm şehre yaymaya hazırlanıyor. Nobu İstanbul, şef Joshua Treacy ile ekibi tarafından özenle hazırlanan zengin menüsünü ev buluşmaları ve mini davetler başta olmak üzere tüm keyifli anlara eşlik etmesi için Fuudy uygulaması üzerinden İstanbul’daki gastronomi tutkunlarına ulaştırıyor.

Sushi çeşitleri kapınıza geliyor

Nobu müdavimlerinin İstanbul’da yeniden buluştuğu Yellowtail Jalapeno ve Black Cod Miso gibi imza tabaklarla birlikte geniş bir sushi seçkisi de Fuudy uygulaması üzerinden sipariş verilebiliyor. Sushi set menülerinde Nigiri, Sashimi, Maki Trio ile Maki Deluxe ve Sushi Combination çeşitleri davet ve buluşmalara sofistike ve lezzetli anlar katıyor. Balık ve et seçenekleriyle her damağa hitap eden Nobu Taco Box’ın yanı sıra nefis tatlılar da menüye eşlik ediyor. Yalnızca Nobu İstanbul menüsünde yer alan ve yerel detaylarla hazırlanan İstanbul Baklava Cigar tatlısı ise özgün bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Her bir detayın üzerinde incelikle çalışılan Nobu İstanbul’un global standartlardaki efsanevi tatlarını, Fuudy’nin özel moto kuryeler ve çevre dostu hybrid araçlarla özenli servis ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla deneyimlemek mümkün.