logo
Lucasita

Lizay 2022 – 23 Koleksiyonu’nu Tanıttı

Single Articles

Lizay 2022 – 23 Koleksiyonu’nu Burcu Esmersoy’un katılımıyla tanıttı.

Takılarının kalitesi, çeşitliliği ve tarzıyla sektör lideri haline gelen LİZAY,  televizyon dünyasının sevilen ismi Burcu Esmersoy’un yer aldığı 2022 – 23 Koleksiyonu’nu beğeniye sundu.

Yönetim kurulu üyeleri Yeliz Serbes-Çağatay Serbes ve Burcu Esmersoy tarafından düzenlenen lansman etkinliğinde katılımcılar, Lizay’ın özgün tasarımlarını, kusursuz taşlarını, parlak desenlerini, yaratıcı, modern ve ışıltılı modellerini inceleme fırsatı buldular.

Four Seasons Hotel Bosphorus‘ta düzenlenen lansmanda konuşan Yönetim Kurulu Üyesi Yeliz Serbes, Lizay’ın dünya çapında trend ve genç bir marka olduğunu, tasarımlarında özgün ve güncel desenleri barındırdığını söyledi.

LİZAY markasının yüzü olan Burcu Esmersoy, Lizay markasıyla çalışmaktan  çok mutlu olduğunu, çok eğlenerek çalıştığını, Lizay ile çalışana kadar bir altın kadını olduğunu düşündüğünü fakat Lizay ile çekimlere başlayınca bir pırlanta kadını olduğunu anladığını belirtti.

Pırlantalı ürünlerindeki kalitesi, yenilikçi ve modern tasarımlarıyla beğeni toplayan LİZAY, lansman etkinliği ve tüm mağaza ve satış noktalarında başlattığı eş zamanlı kampanya ile sektörde 2022 yılını da lider kapatmaya hazırlanıyor.