logo
Lucasita

Lacoste’nin Yeni Global Elçisi

Single Articles

Lacoste Spor Giyim koleksiyonunu Venus Wıllıams ile sunuyor

Lacoste, dünyaca ünlü tenis şampiyonu cesur ve kararlı Venus Williams ile modadan ilham alan yeni bir spor giyim koleksiyonunu piyasaya sürüyor. Markanın moda imzasını taşıyan bu koleksiyon; kadınların modern yaşam tarzını hedefleyen şirket, yeni bir sportif stilin kapısını aralayacak çok yönlü ürünler sunuyor.

Markanın tarihsel köklerinden ilham alan koleksiyon, René Lacoste‘un istediği gibi vücudun hareketini ve rahatlığını temel alarak teknik malzemeleri ve parlak renkleri bir araya getiriyor.

Lacoste’dan modayla buluşan yeni silüet: Spor Giyim koleksiyonu

2022 yılının başlangıcı Lacoste’un , ilgi çekici tasarımlara imza attığı bir döneme işaret ediyor. Moda ve sporu harmanlayarak oluşturduğu bu yeni silüet, aktif spor giyimde stili ön plana çıkarıyor.

Trençkot, elbise, gömlek, aksesuar ve unisex parçalardan oluşan koleksiyonun renk paletinde neon yeşil, sarı ve turuncu gibi göz alıcı tonlar; pastel pembe, beyaz ve krem gibi daha yumuşak tonlarla buluşuyor. Maksimum hareket özgürlüğü sağlayan parçalarda; kontrast oluşturan dikişler, spordan ilham alan dinamik detaylar ve teknik özellikli malzemeler bir araya getiriliyor.