logo
Lucasita

Lacoste Minecraft Koleksiyonu:

Single Articles

Lacoste Minecraft Koleksiyonu için şehrin üç noktasında deneyim alanı tasarladı!

Tenis mirasını modernizmle harmanlayan efsanevi Fransız moda evi Lacoste, Minecraft koleksiyonuyla heyecan verici bir işbirliğine devam ediyor.

lucasita_lacoste minecraft2

Sanal ve gerçek dünyanın çarpıştığı Lacoste x Minecraft koleksiyonu, oyun tutkunları için heyecan verici bir stil ölçütü.

Her iki markanın mirasını taşıyan bu özel koleksiyon parçalarında marka, Minecraft evrenini ve özel olarak tasarlanarak pikselleştirilen timsahın mükemmel uyumunu buluşturuyor. Lacoste ve Minecraft iş birliği 31 Mart Perşembe günü Galataport House of SuperStep mağazasında gerçekleştirilecek lansman daveti kapsamında özel bir partiyle kutlanacak. Davete ünlü oyuncular, Youtuberlar, Twitch yayıncıları ve influencerdan oluşan 200 kişinin katılımı bekleniyor.

Lacoste, Minecraft Dünyasını Sevenleriyle Buluşturuyor!

lucasita_lacoste minecraft1

Yeni koleksiyonuyla oyun severleri heyecanlandıran Lacoste, Minecraft kreasyonu için Pop-Up mağazalarında deneyim alanları tasarladı. Dev bir timsah ve tenis kortu kullanılarak tasarlanan deneyim alanları; 100 metre karelik alanda, Minecraft’ın eğlenceli dünyasını koleksiyon ile birlikte yansıtıyor. Alana gelen ziyaretçileri dev bir timsah karşılarken, içinde yer alan mini tenis kortu ve oyun konsollarıyla keyifli bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda alan içerisinde koleksiyonu sergileyen Lacoste, ürünlerin hikayesini alanda yaşatmaya devam ediyor