logo
Lucasita

Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı Kapılarını Açıyor

Single Articles

Türkiye’nin ilk ve en prestijli fuarlarından Güzellik ve Bakım İstanbul, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı – Rumeli Salonu’nda 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında kapılarını açıyor.  Bu yıl 34. kez düzenlenecek fuar, 200’den fazla katılımcı, 600’den fazla marka, 4 bini yabancı olmak üzere 45 ülkeden yaklaşık 30 bin profesyonel ziyaretçi ve satın almacıyı ağırlamaya hazırlanıyor. Dört gün boyunca devam edecek fuarda sektör profesyonelleri dünyadaki güzellik trendlerini, yeni ürünleri ve yöntemlerini anlatacak.

600’den fazla yerli ve yabancı medikal estetik ve profesyonel kozmetik markasına ev sahipliği yapacak Güzellik ve Bakım Fuarı, 17-20 Mart 2022 tarihleri arasında güzellik sektörünü tek çatı altında toplamaya hazırlanıyor. Güzellik ve Bakım İstanbul Fuarı’nda son güzellik trendleri, gelişmiş teknolojiler ve markaların yeni ürünleri 45 ülkeden 30.000 ziyaretçiyle buluşacak.

Yerli ve uluslararası markalar sergilenecek

Yurt içi ve yurt dışından birçok profesyonel kozmetik markasını bir araya getiren ve yeni teknolojilerin, yurt içi ve yurt dışında üretilen güzellik ekipmanlarının yanı sıra dünya devi markaların da sergilendiği İstanbul Güzellik ve Bakım Fuarı’nda, gün boyunca kuaförlük, spa, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş ekipman, teknoloji, ekipman ve yöntemler sergilenecek. Salon, yurt içi ve yurt dışında doktorlar, plastik cerrahlar, estetisyen ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler, makyaj uzmanlarına ev sahipliği yapacak. Sanatçılar ve kendi alanlarındaki diğer profesyonellerin yanı sıra bu alandaki profesyonelleri de ağırlayacak.

TG Expo Uluslararası Fuarcılık tarafından organize edilen fuar, katılımcılara Almanya, Fransa, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve  Kore gibi ülkelerden markaların en son teknolojilerini ve  trendlerini tanıtacak.

Dopdolu bir program

Ameliyatsız gençleşmenin ve yaşlanmayı engellemenin yöntemlerinin anlatıldığı, “Anti-Aging Academy”, güzellik içten gelir diyerek besinlerin cilt kalitesine etkisinin ele alındığı “All in Wellness”,  saç, topuz ve makyaj şovlarından, saç kesimi ve renklendirmeye, türban tasarım şovlarından microblading’e kadar en renkli şovlarla “Beauty on the Stage”, ünlü dermotologlarla  “Skin Care in the Spotlight” oturumları ve daha fazlası Güzellik ve Bakım Fuarı’nda olacak.

20 Mart akşamına kadar açık kalacak fuar, çeşitli günlük etkinliklere ev sahipliği yapacak.