logo
Lucasita

Etro Liquid Paisley Kapsül Koleksiyonu

Single Articles

Etro Liquid Paisley Kapsül koleksiyonu, Metaverse’deki tanıtımının ardından fiziksel dünya ile buluştu…

lucasita_etro1

EtroDecentraland tarafından desteklenen ilk Metaverse Moda Haftası kapsamında ilk kez 25 Mart’ta tanıttığı 2022 İlkbahar- Yaz Liquid Paisley kapsül koleksiyonunu, şimdi fiziksel dünyaya taşıdı.

Etro butiklerde ve dünya çapındaki seçili multibrand mağazalarda modaseverlerle buluşan Etro Liquid Paisley, markanın en ikonik kodlarından birinin çağdaş yorumunu; şeker pembesi, zümrüt yeşili ve sarının canlı ve neşeli tonlarında keşfetme şansı sunuyor.

Koleksiyonun satışa sunulmasıyla eş zamanlı olarak, fotoğrafçı ve video yapımcısı Philippe Jarrigeon‘un yeni dijital kampanyasının da online lansmanı yapıldı; gerçeklik ve sanallık arasındaki kampanya, metaverse’de gösterilen CGI- Computer-generated imagery (Bilgisayar üretimli imgeleme) görüntüler ile videoları pop ve eğlenceli bir şekilde harmanlıyor.

Etro’nun yeni modern monokromları; pamuklu, denim ve jarse giysilerde ve parlak ceketlerde uygulanan dövme efektlerinin eklektik dokunuşuyla ikonik Paisley desenini yeniden keşfediyor. Kapsülün unisex yaklaşımı, markanın kapsayıcı ve katılımcı ruhu tarafından yönlendirilen ortak enerji ve pozitiflik mesajını somutlaştırıyor.

lucasita_etro2

Akıcı dokular, bohem mini elbiseler, oversize gömlekler ve erkek takımları, çarpıcı renk blokları, güneş tonları, kesik detaylar, asimetrik kesimler, farbalalar ve fırfırlar uçarılığı daha da yukarı taşıyor.

Bu yeni proje, her şeyi kapsayan, her şey dahil bir yaklaşımın hakim olduğu, tüm sınırların ve önceden tanımlanmış kavramların üstünde açık ve akıcı bir vizyondan yola çıkıyor. Etro’nun spontan ve bağımsız bir tavırdan ilham alan özgür ruhlu bir estetik anlayışını, markanın yeni bohemlerinin temelindeki sevgi ve iyimserlik mesajını kutluyor.

Liquid Paisley küresel etkinlik takvimi, Milano ve Madrid’de gerçekleşecek ilk etkinliklerle başlayacak.