logo
Lucasita

Anılar Şarkısı Kitap Oldu

Single Articles

Coşkun Sabah’ın Anılar Şarkısı
Kitap Oldu

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, hayatının tüm detaylarını “Coşkun Sabah Anılar – Şimdi Gözümde Canlandılar” adlı kitapta anlattı. “Anılar” şarkısıyla yıllardır hayranlarıyla buluşan Sabah, kitabının tanıtım toplantısında “Hayatım bir klasik Türk filmi, roman gibidir” dedi.

Ünlü şarkıcı ve bestekar Coşkun Sabah, anılarını bir kitapta topladı. Didem Abidin ve Selahaddin Abidin tarafından kaleme alınan yaklaşık dört yüz sayfalık Coşkun Sabah Anılar-Şimdi Gözümde Canlandılar adlı kitap, Alfa Yayın Grubu’na bağlı Mona Kitap tarafından basılarak satışa sunuldu. Kitabın Etiler I.Land Cafe & Restaurant’ta düzenlenen basın toplantısında konuşan sanatçı Coşkun Sabah, “51 yıllık bir hikaye bu aslında. Sıfırdan gelen bir adamın çay bahçesinden, düğün salonundan geçip Coşkun Sabah olmasına kadar gelen bir hikayedir. Kitapta çok can alıcı dönüm noktaları var. 41 yıllık şarkıcılık hikayem var. 10 yılı da sahnelerdeki ut sanatçısı geçmişimi de katarsak 51 yıllık bir sanat hayatı ve yaşadıklarım var. Hayatım klasik bir Türk filmi, bir roman gibidir” dedi.

Coşkun Sabah kitabında hayatındaki pek çok dönüm noktasına yer veriyor. Sanatçının müzikle iç içe geçen yılları, konservatuvar dönemi, İstanbul Radyosu ve devlet korosundaki hatıraları ve hayatına dair daha pek çok önemli hayranları Coşkun Sabah Anılar-Şimdim Gözümde Canlandılar kitabından okuyabilecek.