logo
27 Şubat 2024 Lucasita

Columbia Sizi Dışarı Çağırıyor!

Single Articles

Soğuk günlerin geride kaldığı, doğanın kendini yenilediği bahar aylarıyla birlikte yeni başlangıçların tam zamanı! Columbia’nın yüksek teknoloji ürünleri ile baharın gelişiyle birlikte doğanın uyanışına tanık olmaya hazırlanın!

Columbia ürünleri, şehirde ya da doğada gerçekleştirdiğiniz her aktivitede konfor ve koruma sunarken sıradan bir gününüzü bile macera dolu bir güne çeviriyor. Baharı heyecanla bekleyen doğaseverlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili yeni sezon Columbia ürünleri www.columbia.com.tr  adresinde yerini alıyor.

lucasita_columbia2

Doğanın uyanışı ile doğanın tüm güzelliklerine eşlik etmek ve doğadan ilham almak için dışarı çıkmaya hazır mısınız? Columbia’nın üstün teknolojileri ile donatılmış HATANA™ MAX OUTDRY™ ayakkabı ile zorlu gibi gözüken yürüyüşlerde hedefinize konforlu adımlar ile ulaşın!

Yürüyüş, koşu ve tırmanma için tasarlanan bu çok yönlü ayakkabıyla yolunuza çıkan her şeyin üstesinden gelin! Olası darbelerin etkisini en aza indiren Techlite+™ orta taban, doğal bir orta taban kavraması sunan Navic Fit™ ve üst düzey zemin tutuşu sağlayan Adapt Trax™ dış taban ile bu bahar doğada adım atılmadık yer bırakmayacaksınız! DNA’sında ‘’patika’’ olan HATANA™ MAX OUTDRY™ ayakkabının üstün su geçirmez yapısı, su kenarındaki eğlenceli anlarınızda konforunuzdan ödün vermemenize yardımcı olur.

lucasita_columbia1

OutDry Extreme™ Mesh Hooded Shell yağmurluk, su geçirmeyen ve nefes alan OutDry™ EXTREME teknolojisiyle gittiğiniz her yerde kuru ve rahat hissetmenize yardımcı olur. Aşınmaya dayanıklı çene koruması, sızdırmazlık bandı, entegre kapüşon siperliği ve ayarlanabilir kapüşon sistemi ile fonksiyonel kullanım sağlar. Birden fazla fermuarlı cep, ekipmanlarınız için güvenli bir depolama alanı sunar. Kordonlu etek ucu, yağmurluğun vücudunuza tam uyum sağlamasına destek olur.

Aktif yaşam tutkunlarının markası Columbia, outdoor tutkunlarına hayatlarının her alanında konfor sunuyor.