logo
Lucasita

Barbie Unutulmaz Bir Macera Sunmak İçin 21 Temmuz’da Vizyonda

Single Articles

2023 yılının en heyecanla beklenen filmlerinden biri olan Barbie, izleyicilere unutulmaz bir macera sunmak için 21 Temmuz’da vizyona giriyor. Barbie’nin kendisini birdenbire gerçek dünyada bulduğu ve macera dolu hikayesini konu alan bu film, büyülü Barbie Diyarı’ndan atılan ve gerçek dünyada kendini bulan Barbie’nin serüvenini anlatıyor.

Başrollerde, Margot Robbie ve Ryan Gosling gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Margot Robbie, başarılı performanslarıyla tanınan bir oyuncu olarak Barbie rolünü canlandırırken, yakışıklı aktör Ryan Gosling ise Barbie’nin sevgilisi Ken karakterine hayat veriyor. Bu ikiliye, filmde pek çok başarılı oyuncu eşlik ediyor. America Ferrera, Kate McKinnon, Michael Cera, Ariana Greenblatt, Issa Rae, Rhea Perlman, Will Ferrell, Ana Cruz Kayne, Emma Mackey, Hari Nef, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Scott Evans, Jamie Demetriou, Connor Swindells, Sharon Rooney, Nicola Coughlin ve Oscar ödüllü Helen Mirren gibi isimler filmin kadrosunda yer alıyor.

   

Barbie filminin kamera arkasında ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Rodrigo Prieto, altı kez Oscar adayı olan yapım tasarımcısı Sarah Greenwood, kurgucu Nick Houy, Oscar ödüllü kostüm tasarımcısı Jacqueline Durran, görsel efekt sorumlusu Glen Pratt, müzik sorumlusu George Drakoulias ve Oscar ödüllü besteci Alexandre Desplat gibi yetenekli isimler yer almaktadır.

TME Films’in Türkiye’deki dağıtımını üstlendiği Barbie filmi, 21 Temmuz’da vizyona girecek ve izleyicilere unutulmaz bir macera sunacak. Barbie’nin gerçek dünyadaki serüvenini merakla bekleyenler için heyecan verici bir deneyim olacak.