logo
Lucasita

Artopol Art Gallery Sergi!

Single Articles

ARTOPOL ART GALERİ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sanatseverler için özel bir koleksiyon hazırladı. Farklı alanlardan kadın sanatçıların son dönem eserlerinin yer aldığı karma sergide, merkezinde kadın olmak üzere erkek sanatçıların portreleri de yer alacak. 8 Mart 2022 tarihinden itibaren sanatseverlere sunulacak olan bu sergiden elde edilecek gelirin bir kısmı Koruncuk Vakfı’na bağışlanacak.

Sergi, sanat ve kadın kavramını, kadın sanatçıların seçkisi ve erkek sanatçıların kadın yorumu olmak üzere ikiye ayırıyor.  She for Art kapsamında, bünyemize dahil olan bütün kadın sanatçıların eserleri sergilenecek ve destek olunacak.

Her biri birbirinden özgün çağdaş kompozisyonlar göreceğimiz bu sergide, kadın estetiğinin sanata yaklaşımına tanık olacaksınız.

Beyond Feminity: She for Art sergisi, 8 Mart – 15 Mart tarihleri arasında, 42 Maslak Art Space’te yer alan Artopol Gallery’de izleyicilerle buluşuyor. 600 metrekarelik alanıyla ferah ve hijyenik bir ortam sağlayan galeriyi, haftanın yedi günü 10:00-22:00 saatleri arasında ziyaret edilebilirsiniz.