“Nihan Peker X DeFacto”

HomeTrend

 “Nihan Peker X DeFacto”

DeFacto’dan Romantizm ve Zarafete Göz Kırpan Yeni Koleksiyon “Nihan Peker X DeFacto” Global moda markası DeFacto’nun başarılı moda tasarımcısı Nih

Machka ve Gate 27 İş Birliği
“Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu”
Yeni Döneme İddialı Giriş Yapmak İsteyenlere

DeFacto’dan Romantizm ve Zarafete Göz Kırpan Yeni Koleksiyon “Nihan Peker X DeFacto”

Global moda markası DeFacto’nun başarılı moda tasarımcısı Nihan Peker ile yaptığı ikinci iş birliğinden doğan yeni koleksiyonu “Nihan Peker X DeFacto” romantizm ve zarafeti temsil eden tasarımları ile göz dolduruyor. Koleksiyon her stile uygun ve günün her anına eşlik eden 20 özel parçadan oluşuyor.

lucasita_Nihan Peker X DeFacto1

Nihan Peker X DeFacto koleksiyonundaki her bir parça Nihan Peker’in çarpıcı dokunuşlarıyla hayat buluyor. Mini, midi ve maxi elbiseler; sırt dekolte detayları, fırfır ve payetli tasarımlar, büyük fiyonklar, tüy ve taş aksesuarlarıyla hareketleniyor. Romantik bir ruha sahip olan koleksiyon, piliseli elbiseler, dökümlü kol detayları, trend görünüm sunan pembe, kırmızı blok renk tasarımlarıyla zamansız stillere sesleniyor. Her tarza uygun parçalardan oluşan koleksiyon, geniş kitlelere hitap ediyor.

Nihan Peker X DeFacto koleksiyonunda kullanılan pembe, sarı, yeşil, kırmızı ve turuncu renkler, zahmetsiz, enerji veren bir şıklık arayanların vazgeçilmezi olurken,  üstün kaliteli kumaşlar uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Gelecek özel günler için çok özel modeller sunan koleksiyon, tarzınıza uyum sağlayarak kusursuz bir görünümün anahtarı olacak.

Nihan Peker X DeFacto koleksiyon, 24 Mayıs’ta www.defacto.com online alışveriş sitesinde 27 Mayıs’tan itibaren ise seçili DeFacto mağazalarında moda tutkunları ile buluşacak.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…