Serdar Uzuntaş Milano’da

HomeTrend

Serdar Uzuntaş Milano’da

Ünlü modacı Serdar Uzuntaş, Milano Erkek Moda Haftasının kapanışını yaptı. “SR SERDAR MILANO “ by Serdar Uzuntaş Türk tasarımcı Serdar Uzun

Melis Ağazat X Koton Koleksiyonu
Beymen Çanta İlkbahar Yaz Koleksiyonu
Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin; Volvo C40 Recharge

Ünlü modacı Serdar Uzuntaş, Milano Erkek Moda Haftasının kapanışını yaptı.

lucasita_ SERDAR UZUNTAŞ

“SR SERDAR MILANO “ by Serdar Uzuntaş

Türk tasarımcı Serdar Uzuntaş, ‘FIT ELEGANCE’ “FİT ŞIKLIK” adını verdiği İlkbahar / Yaz 2023 Erkek Koleksiyonu’nu 21 Haziran 2022 Türkiye saatiyle 13:00 te Milano Erkek Moda Haftasında Digital Fashion Show’uyla moda haftasının kapanışını yaptı.

SR Serdar markasının yaratıcısı Serdar Uzuntaş, koleksiyona adını veren, ‘FİT ŞIKLIK” fit kelimesinin atletik anlamından ve koleksiyondaki her bir parçanın erkek bedeni üzerine tam bir uyumla üretilmesinden esinlendi.

Koleksiyon, geçen sezonlarda da yer alan sportif dokunuşlarına devam ederken bu sezonda da ek olarak erkek bedeninin iyi görünmesi için fit ve şık bir bakış açısı ile bütünleşiyor. Koleksiyonun öne çıkan parçaları; Kimonolar, Boxer deniz şortları, teknik trikolardan oluşan pololar tasarımını İtalya’da hayata geçirdi. El yapımı olarak üretilen güneş gözlükleri HAND MADE IN ITALY Kway, ince özel naylon kumaşlardan üretilen ceketler yeni koleksiyonu için tasarladığı özel deseni, kraliyet aslan figürü ve küçük noktalardan oluşuyor. Renkleri, pembe siyah, yeşil siyah ve siyah beyaz koleksiyonda kullanılan kumaşlar Teknik örgülü trikolar, bambu, pamuk, metalik gümüş naylon kumaşlar kullanıldı. Koleksiyon renkleri: Kırmızı, Beyaz, Siyah, Gümüş, Pembe, Yeşil renkleri ahenkle kullanıldı.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…