Messika, Pınar Deniz İle Koleksiyonlarını Tanıttı

HomeTrend

Messika, Pınar Deniz İle Koleksiyonlarını Tanıttı

Ünlü pırlanta satıcısı André Messika'nın kızı Valérie Messika tarafından kurulan Fransız lüks mücevher markası Messika, başarılı Türk üye Pınar Deniz

Louis Vuitton’dan Ruhunuzu Besleyecek Bir Yenilik: Horizon Light Up Kulaklık
Tarz Tutkunlarının Vazgeçilmezi
Hayallerin Bir Adım Ötede

Ünlü pırlanta satıcısı André Messika‘nın kızı Valérie Messika tarafından kurulan Fransız lüks mücevher markası Messika, başarılı Türk üye Pınar Deniz‘in katılımıyla koleksiyonunu özel bir gecede sundu.

lucasita_mekssika

Dünyada Kendall Jenner, Rihanna veya Gigi Hadid gibi isimlerin vazgeçilmezi olan Messika, bu etkinlikle Türkiye’de yıldız oyuncu Pınar Deniz ile birlikteliğini de bu etkinlik aracılığıyla kamuoyuna duyurdu.

Benzersiz işçiliği, modern mücevher tasarımları ile pırlantanın kodlarını tekrar yazan ve pırlantayı gündelik hayata taşıyan Maison Messika’nın Gina Galataport’ta ev sahipliği yaptığı etkinliğin davetlileri arasında Berrin Yoleri, Ceylan Çapa, Hatice Aslan, Gamze Erçel, Pelin Kaya, Bedirhan Soral, Eylül Su Sapan, Asena Sarıbatur, Eda Zamanpür, Elvan Tığlıoğlu,Sibil Çetinkaya, Yasemin Tatlıses, Ezgi Karayel, Zeynep Üner, Sezgi Sena Akay, Hilal Yavuz İçgören gibi isimler bulunuyordu.

Davetliler Messika’nın göz alıcı Move koleksiyonlarını keşfederken DJ Zeynep Erbay’ın Setleri eşliğinde eğlenmeye fırsat buldular.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…