Messika, Pınar Deniz İle Koleksiyonlarını Tanıttı

HomeTrend

Messika, Pınar Deniz İle Koleksiyonlarını Tanıttı

Ünlü pırlanta satıcısı André Messika'nın kızı Valérie Messika tarafından kurulan Fransız lüks mücevher markası Messika, başarılı Türk üye Pınar Deniz

Beymen Çanta İlkbahar Yaz Koleksiyonu
PUMA’NIN DUA LIPA İŞ BİRLİĞİYLE HAZIRLANAN İKONİK MAYZE KOLEKSİYONU YENİDEN TASARLANDI!
Tasarım “Kraliçesi” İstanbul’a Geliyor!

Ünlü pırlanta satıcısı André Messika‘nın kızı Valérie Messika tarafından kurulan Fransız lüks mücevher markası Messika, başarılı Türk üye Pınar Deniz‘in katılımıyla koleksiyonunu özel bir gecede sundu.

lucasita_mekssika

Dünyada Kendall Jenner, Rihanna veya Gigi Hadid gibi isimlerin vazgeçilmezi olan Messika, bu etkinlikle Türkiye’de yıldız oyuncu Pınar Deniz ile birlikteliğini de bu etkinlik aracılığıyla kamuoyuna duyurdu.

Benzersiz işçiliği, modern mücevher tasarımları ile pırlantanın kodlarını tekrar yazan ve pırlantayı gündelik hayata taşıyan Maison Messika’nın Gina Galataport’ta ev sahipliği yaptığı etkinliğin davetlileri arasında Berrin Yoleri, Ceylan Çapa, Hatice Aslan, Gamze Erçel, Pelin Kaya, Bedirhan Soral, Eylül Su Sapan, Asena Sarıbatur, Eda Zamanpür, Elvan Tığlıoğlu,Sibil Çetinkaya, Yasemin Tatlıses, Ezgi Karayel, Zeynep Üner, Sezgi Sena Akay, Hilal Yavuz İçgören gibi isimler bulunuyordu.

Davetliler Messika’nın göz alıcı Move koleksiyonlarını keşfederken DJ Zeynep Erbay’ın Setleri eşliğinde eğlenmeye fırsat buldular.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…