“London Skies” Koleksiyonu

HomeTrend

“London Skies” Koleksiyonu

Alexander McQueen Kreatif Direktörü Sarah Burton ve ödüllü görsel sanatçı Sophie Muller tarafından ortaklaşa yaratılan ve yönetilen İlkbahar/Yaz 2022

Lacoste’nin Yeni Global Elçisi
Etro Liquid Paisley Kapsül Koleksiyonu
Bulgari İnce Saat Rekorunu Kutladı

Alexander McQueen Kreatif Direktörü Sarah Burton ve ödüllü görsel sanatçı Sophie Muller tarafından ortaklaşa yaratılan ve yönetilen İlkbahar/Yaz 2022 “London Skies” koleksiyonu tanıtıldı.

lucasita_“London Skies” Koleksiyonu

Koleksiyon, esin kaynağı “fırtınanın peşinde” kavramı. Bundan hareketle hazırlanan koleksiyonda, videodanda görüldüğü üzere modellerin üzerlerindeki tasarımlar “hareket” le beraber gökyüzünün ihtişamıyla buluşuyor.

lucasita_“London Skies” Koleksiyonu1

Sarah Burton film ile ilgili değerlendirmesinde:

“Gökyüzünün gizemini ve tahmin edilemezliğini kucaklama fikrini, sürekli hareket ettiği ve sürekli değiştiği gerçeğini seviyorum. Tarihi boyunca moda evimizi temsil eden stüdyomuzun muhteşem manzarasından Londra’ya bakıyorum: St Paul Katedrali’nden London Eye’a. Altında harika anıtların yer aldığı gökyüzü, bazen sakin ve canlandırıcı, bazen ise tehditkar olabiliyor. Benim için ikisi arasındaki bu gerilim son derece ilham verici. Çünkü Alexander McQueen’in her zaman özünde yer alan paradoksları çağrıştırıyor”.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…