‘‘Lanetli Çocuk’’ Geri Mi Dönüyor? 

HomeKültür ve Sanat

‘‘Lanetli Çocuk’’ Geri Mi Dönüyor? 

Birçoğumuzun çocukluğundan bu yana her kelimesini ezberleyerek okuyup izlediğimiz, ‘‘Keşke bitmese’’ diye içimizden geçirdiğimiz Harry Potter efsanes

İyot Eksikliği Es Geçilmemeli!
2023 İlkbahar Ev Dekorasyonu Önerileri
FAZIL SAY & JAMAL ALIYEV 5 NİSAN’DA ZORLU PSM’DE

Birçoğumuzun çocukluğundan bu yana her kelimesini ezberleyerek okuyup izlediğimiz, ‘‘Keşke bitmese’’ diye içimizden geçirdiğimiz Harry Potter efsanesi, geçtiğimiz günlerde çıkan Hogwarts Legacy oyunuysa serinin hayranlarının yıllardır duyduğu açlığı canlandırmış ve yeniden heyecan yaratmıştı. İddialara göre Warner Bros ise oyunun yarattığı heyecan nedeniyle Harry Potter serisini yeniden hayata döndürmek için çalışmalara başladı.

Geçtiğimiz aylarda Warner Bros CEO’su “Harry Potter ve Lanetli Çocuk” isimli tiyatro oyununu beyaz perdeye aktarmak istediklerini açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından bugünse filmin ön yapım aşamasına başlandığı ve çok yakında karakterlere hayat verecek oyuncuların belli olacağı iddia edildi.

Ayrıca ortaya çıkan bazı iddialara göre Warner Bros. bu yeni seride bizzat J.K. Rowling’in önderliğinde ilerleyecek ve Daniel Radcliffe, Rupert Grint ve Emma Watson gibi orijinal serinin önemli oyuncularını yeniden Harry Potter evrenine taşıyacak.

Yapım iddialar karşısında sessizliğini hala korurken tüm Harry Potter severler tek yürek heyecanla gelecek güzel haberi beklemeye başladı bile.