İstanbul Fashion Week Geri Sayımı Başladı!

HomeTrend

İstanbul Fashion Week Geri Sayımı Başladı!

İstanbul Moda Haftası 2009 yılında İstanbul’da moda haftası düzenlemeye başladığından beri Türk modasını ve tasarımcılarını dünya çapında desteklemek

DAGİ’NİN YENİ REKLAM YÜZÜ: BİRCE AKALAY
 “Nihan Peker X DeFacto”
2023 İlkbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

İstanbul Moda Haftası 2009 yılında İstanbul’da moda haftası düzenlemeye başladığından beri Türk modasını ve tasarımcılarını dünya çapında desteklemek ve geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Uzun yıllardır devam eden dijitalleşme faaliyetlerine pandemi nedeniyle hız kesmeden devam eden FWI üç dijital sezonun ardından sahadaki tecrübesini 10 yılı aşkın uzmanlığı ile birleştirerek Türkiye’nin zenginliğine katkıda bulunmak için geri sayıma başlıyor.

Mekanın sponsoru olduğu Soho House İstanbul’da 20’den fazla tasarımcı ve marka tasarımcısı, moda endüstrisinin bir nevi kutlaması olan moda film gösterimleri, film ve moda sektörleri, yaratıcı ve fark yaratan etkinliklerle koleksiyonlarını moda endüstrisinin beğenisine sunacak. Tüm koleksiyonlardan moda filmlerini moda haftasının resmi web sitesi fashionweek.istanbul‘da ve dijital platformlarda takip edilebilecek.

Hafta boyunca şehrin dört bir yanına yayılan, büyük isimlerle defileyi tartışan ve geleceğini şekillendiren atölye çalışmaları ve etkinlikler de İstanbul Fashion Week’in sektöre ışık tutmasına yardımcı olacak.

İstanbul Moda Haftası 14 Mart’ta Soho House İstanbul’da moda ve sanat dünyasının önemli isimlerini ağırlayacak müzikal bir lansman partisi ile açılacak. Dijital ve fizikselin buluştuğu bir yapıda tasarlanan yeni sezon, 15-18 Mart’tan itibaren Soho House İstanbul’da ve dijital platformlarda gerçekleşecek.

Ayrıca çeşitli ülkelerden basın mensupları ve influencerlar moda haftasını canlı takip etmek için İstanbul’a gelecek.

Etkinlik programının çok yakında açıklanması bekleniyor. Tüm detaylar fashionweek.istanbul, resmi Instagram hesabı @fwistanbul ve #fwistanbul hashtag’inden takip edilebilir.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…