İpekyol’un Monogram Yorumu

HomeTrend

İpekyol’un Monogram Yorumu

İPEKYOL, yeni monogramı ile Türk tekstil sektörünün köklü tarihini öne çıkararak moda sektöründe ses getiriyor. Yeni İPEKYOL monogram koleksiyonunun

LC Waikiki, NFT dünyasında
Supreme & Burberry Koleksiyonu
“London Skies” Koleksiyonu

İPEKYOL, yeni monogramı ile Türk tekstil sektörünün köklü tarihini öne çıkararak moda sektöründe ses getiriyor. Yeni İPEKYOL monogram koleksiyonunun tanıtım yüzü Yasemin Özilhan ile farklı boy ve şekillerde çantalar, seyahat çantaları, kartvizit kılıfları, cüzdanlar ve çantalar ile modada  yeni bir dönem başlıyor.

lucasita_MONAGROM

Ünlü Fransız sanat yönetmeni Fabien Baron‘un küratörlüğünü yaptığı sekiz aylık bir tasarım sürecinde, IPEKYOL logosu yenilendi ve IPK ikonundan yola çıkılarak yeni bir monogram  tasarlandı. Birinci sınıf deri  ve el işçiliği teknikleri ile tasarlanan yeni monogramlı çanta, cüzdan ve aksesuarlar ile %100 ipekten üretilen eşarplar, İPEKYOL’ün harekette uzun ömürlü olduğunun bir göstergesidir.

Moda tarihine miras parçalar bırakmak üzere yola çıkan IPEKYOL Kreatif Direktörü Hilal Şendur bu değişimi, “Yaptığımız her şeyin bir rezonansa ve zamansızlığa sahip olmasını istiyoruz. Geçmişimizle gurur duyuyoruz ve ona saygı duyuyoruz, yeni monogramımız IPEKYOL’un çok yönlü kimliğinin bir kutlamasıdır. Markamızın imzası haline gelmesini arzu ettiğimiz Monogram desenimizin, IPEKYOL’un gelecekte var olmayı düşündüğü yeni kategorilerde de karşılık bulacağına inanıyoruz” diye açıklıyor.

Zamansız bir zarafete sahip tasarımlar

lucasita_MONAGROM3

IPEKYOL, simgesel monogramlı yeni çanta, eşarp ve aksesuar koleksiyonuyla her daim, her okazyonda zamansız parçalar tercih eden moda severlerin gardırobuna da dahil olmayı hedefliyor. IPEKYOL aksesuarlar şık görünümlerin ruhuna yolculuk yaparken, Yasemin Özilhan’a özel tasarlanan çanta ‘YASO BAG’ ise yeni arzu nesnesi olacak gibi gözüküyor.

 Ayrıca sınırlı sayıda üretilecek, özel baskılarla renkleri yaz sezonundan kış sezonuna farklılaştırılacak renkli monogram çanta ve aksesuar koleksiyonunda indirim politikası uygulanmaması planlanıyor.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…