Hızlı Ve Öfkeli Evreninden Güncel Haberler

HomeSeyahat & GurmeTüm Kategoriler

Hızlı Ve Öfkeli Evreninden Güncel Haberler

Hızlı ve Öfkeli 500 Milyon dolar Hasılatı ile Covid-19 Döneminde En Çok Kazanan Film Oldu Dünya çapında uzun süredir vizyona girmesi beklenen 

Coffee HQ İstanbul’Da 
Gina Yeniden Kanyon’da
Yemeksepeti, Karbon Ayak İzini Dengeledi

Hızlı ve Öfkeli 500 Milyon dolar Hasılatı ile Covid-19 Döneminde En Çok Kazanan Film Oldu

Dünya çapında uzun süredir vizyona girmesi beklenen Hızlı ve Öfkeli 9, Amerika Birleşik Devletleri’nde 25 Haziran 2021’de vizyona girdi. Vizyona girdiği günden itibaren 500 Milyon dolar ve üstü bir hasılat kaydeden Hızlı ve Öfkeli 9 filmi, Covid-19 salgını sırasında en çok hasılat yapan film oldu. imdb‘den 5,2 gibi reyting alsa da, gönülleri

Hızlı ve Öfkeli 500 Milyon dolar Hasılatı ile Covid-19 Döneminde En Çok Kazanan Film Oldu

Amerika Birleşik Devletleri dışında 50 kadar ülkede 374 milyon dolar hasılat yapan Hızlı ve Öfkeli 9, ABD pazarından kazandıklarıyla 500 milyon dolar sınırını aşıyor. Serinin ilk filmi Hızlı ve Öfkelinin vizyona girdiği sene olan 2001’den itibaren dünya çapında büyük bir hayran kitlesi oluşmuş durumda. Serinin devam filmlerini her defasında heyecanla bekleyen Hızlı ve Öfkeli severler, son film F9’a da yoğun bir ilgi göstermekteler.

Hızlı ve Öfkeli 500 Milyon dolar Hasılatı ile Covid-19 Döneminde En Çok Kazanan Film Oldu

2019 senesinden beri Hollywood, vizyona soktuğu hiçbir filminde 500 milyon dolarlık hasılat sınırını geçememişti. Hızlı ve Öfkeli 9’un bu hasılat sınırını geçmesi Hollywood dünyası için oldukça önemli bir detay.

Fragmanı izle

Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11 Çekim Tarihleri Vin Diesel Tarafından Açıklandı

Vizyona giren son filmiyle 500 milyon dolarlık hasılat rekorunu çoktan kıran Hızlı ve Öfkeli 9 filmi, serinin tüm filmleriyle aksiyon severlerin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Dokuz filmin dokuzuyla da severlerini yanıltmamış ve büyük başarılar elde etmiş olan Hızlı ve Öfkeli film ekibi, 2 adet devam filmiyle daha severlerinin karşısına çıkacak. Tek bir final filmini iki bölüm halinde göreceğimiz Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’in, serinin yıldız ismi Vin Diesel tarafından ne zaman çekileceği açıklandı.

Hızlı ve Öfkeli 500 Milyon dolar Hasılatı ile Covid-19 Döneminde En Çok Kazanan Film Oldu

Serinin Final Filmlerinin Çekimleri Ne Zaman Başlıyor?

Vin DieselRegal ile yaptığı röportajda, Hızlı ve Öfkeli serisinin final filmleri olacak Hızlı ve Öfkeli 10 ve 11’in çekimlerinin 2022 Ocak ayında başlayacağını söyledi.  Ayrıca Vin Diesel, 2024 senesinin Hızlı ve Öfkeli serisinin son kez beyaz perdeye yansıtıldığı sene olacağını da söyledi.

Sinema ile ilgili daha fazla güncel haber okumak vizyondaki filmleri öğrenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz. 

Vin Diesel Kimdir?

18 Temmuz 1967 tarihinde New York’da doğan Vin Diesel’in gerçek adı Mark Sinclair Vincent’dir. 7 yaşında, arkadaşları ile gizlice bir tiyatroya girerler ve yakalanırlar. Her hafta tiyatroya gelerek küçük bir rol oynamakla cezalandırıldılar ve Vin Diesel’in ilk oyunculuk deneyimi böyle başlamış olur. Lise 3.sınıfta okulunu bırakıp Hollywood’a gitti. Hollywood’da başarıyı yakalayamadı ve bir yıl sonra New York’a döndü.

17 yaşında gece klüplerinde bodyguard olarak çalışmaya başladı ve yaklaşık 10 yıl kadar bunu devam ettirdi. İsmini de o zamanlarda Vin Diesel’e çevirdi. Aktörlük tecrübelerini anlattığı bir kısa film yazdı; Multi-Facial (1994). Oradan Vin’in kariyeri hızla gelişti ve ilk başrolünü ‘Richard B Riddick’ olarak bilim kurgu filmi Pitch Black (2000)’le elde etti.
Büyük çıkış yakaladığı Hızlı ve Öfkeli film serisinde Dominic Toretto, Er Ryan’ı Kurtarmak filminde Er Caparzo, xXx filminde Xander Cage, Pitch Black ve Richard B. Riddick filmlerinde Richard B. Riddick karakterlerini canlandırmıştır. Vin Diesel’in “One Race Productions” film şirketi ve “Tigon Studios” adlı oyun şirketi vardır. Vin Diesel, model Pamole Jimenez ile evli ve Hanya Riley adında bir kız çocuk babasıdır.