Hayallerin Bir Adım Ötede

HomeTrend

Hayallerin Bir Adım Ötede

Raffles Istanbul, düğünlerinde burayı tercih edenlere de eşsiz hizmetler sunuyor ve misafirleri için hatırlanmaya değer anlar yaratıyor. Raffles Wedding Butler’ları, çiftlerin en güzel ve en heyecanlı gününün kusursuz geçmesini sağlıyor. Heyecan, stres, mutluluk gibi yoğun duyguları bir arada yaşan çiftlerin yanında yer alarak, bu özel gecenin sahiplerine gece boyunca tüm ihtiyaçları için yardımcı oluyor.

 “Nihan Peker X DeFacto”
KENZO ‘Tiger Tail’ Koleksiyonunu
The North Face: Discover Your Trail

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Raffles Istanbul, düğünlerinde burayı tercih edenlere de eşsiz hizmetler sunuyor ve misafirleri için hatırlanmaya değer anlar yaratıyor.
Raffles Wedding Butler’ları, çiftlerin en güzel ve en heyecanlı gününün kusursuz geçmesini sağlıyor. Heyecan, stres, mutluluk gibi yoğun duyguları bir arada yaşan çiftlerin yanında yer alarak, bu özel gecenin sahiplerine gece boyunca tüm ihtiyaçları için yardımcı oluyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space alter_height=”small” hide_on_mobile=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery interval=”3″ images=”1132,1133,1134,1135,1136″ img_size=”full” onclick=””][/vc_column][/vc_row]