logo
Lucasita

Güral Porselen’den Kadınlara Destek

Single Articles

Ekonomik kalkınma için kadın işgücünün artırılmasının ve istihdamın önemine vurgu yapan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Güral Porselen, Gürallar olarak, “Gürallar olarak hem ülkemizde hem de her düzeyde kadın istihdamını artırmak istiyoruz. Mevcut tesislerimizde ve kısa süre içinde faaliyete geçecek olan fabrikamızda Güral Porselen, Güral Vitrifiye, 29 Ekim’de yeni açılan Güral Seramik Fabrikası ve Güral Premier Hotel’e başvuran kadınlar kriterleri karşılaması halinde istihdam edilecek.

Ülkelerin kalkınmasında en önemli faktörlerden biri olan kadın istihdamını artırmaya yönelik çalışmalara değer veren Güral Porselen, üretime çalışarak katkıda bulunmak isteyen kadınlara kapı aralıyor ve kadın istihdamının artırılmasına yönelik çalışmalar yürütüyor. Fabrikalarında çalışan kadınların sayısını arttırmaya yönelik faaliyetlerde bulunuyor.

Ülkelerin mutluluk düzeylerinin yükseltilmesi için kadının iş ve sosyal yaşamdaki varlığının şart olduğunun bilincinde olan Güral Porselen, kadınlarla her ortamda, kendi ortamlarında çalışmak ve onlarla birlikte yola devam etmeyi tercih ediyor.