logo
Lucasita

Yeni FOREO Imagination

Single Articles

Daha ışıltılı ve sıkı bir cilde sahip olmak için bakım yaparken mutfağınızdan yardım alıyor, evinizdeki taze ürünlerle maske hazırlıyorsanız FOREO Imagination™ olmazsa olmazınız olacak.

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun doğal bakımı tercih edenler, kendi maskelerini kendi yapmaktan hoşlananlar için sunduğu yeni ürünü FOREO Imagination™, mutfağınızdaki taze malzemeleri kullanarak hazırladığınız ev yapımı maskelerin etkisini arttırmaya ve kremsi bir yapıya sahip olmalarına yardımcı oluyor.

lucasita_FOREO1

Hepimiz cildimizin daha iyi, taze ve sağlıklı görünmesini istiyoruz. Bunun için birçok cilt bakım ürününden, profesyonel bakımlardan yararlansak da evimizdeki, mutfağımızdaki taze malzemeleri kullanmayı da çok seviyoruz. Elbette mutfağımızda bulunan yoğurt, muz, elma, zeytinyağı, bal, yumurta gibi birçok malzemenin, meyvenin cildimize faydaları bulunuyor. Ancak bu bakımı profesyonel bir seviyeye taşıdığınızda aldığınız fayda da maksimuma ulaşıyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun yeni ürünü FOREO Imagination™, doğadan ilham alan ev yapımı maskelerinizin etkisini artırmaya yardımcı oluyor.

lucasita_FOREO2

Bir maske bazı olan FOREO Imagination™, mutfağınızdaki malzemelerle hazırlayabileceğiniz, ev yapımı maskelerin kremsi bir yapıya sahip olmasına, maskenize eklediğiniz malzemelerin emilimini arttırmasına ve böylece sağlanan faydanın artmasına yardımcı oluyor. Dermatologlar tarafından test edilen FOREO Imagination™ içeriğindeki cildi yenileyen, antioksidan bakımından zengin Squalen, nemlendirici Hiyalüronik Asit ve dolgunlaştırıcı nem mıknatısı Sodyum PCA ile cildinizi besliyor, yatıştırıyor. Kendi maskenizi yaratmak için dileğiniz ürünleri hazırlayıp içine bir tatlı kaşığı FOREO Imagination™ ekleyip karıştırmanız yeterli oluyor. FOREO Imagination™, hiçbir ürünle karıştırılmadan, tek başına nemlendirici ve yatıştırıcı bir maske olarak da kullanabiliyor. FOREO Imagination™ paraben, sülfat, mineral yağ, alkol, parfüm de içermiyor.