Fairmont Quasar Istanbul “Patili Elçi”

HomeCemiyet

Fairmont Quasar Istanbul “Patili Elçi”

Fairmont Quasar Istanbul "Patili Elçi" programıyla sokak hayvanlarına destek oldu Hayvan dostu bir otel olan Fairmont Quasar İstanbul, Haytap yara

Atelier Rebul X Çırağan Palace
Cem Bölükbaşı’nın Yeni Sponsorları
Pınar Deniz ile NetWork, Cesur ve Şık Yaz Stilini Sunuyor!
Fairmont Quasar Istanbul “Patili Elçi” programıyla sokak hayvanlarına destek oldu

Hayvan dostu bir otel olan Fairmont Quasar İstanbul, Haytap yararına hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi “Patili Elçi” kapsamında geçtiğimiz günlerde Eyüp Pirinçli Köyü’nde sokak hayvanlarını besleme etkinliği gerçekleştirdi.

lucasita_patili elçi1

Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper ev sahipliğinde gerçekleştirilen besleme etkinliğine Cihan Nacar, Zeynep Mansur, Tuan Tunalı, Emel Yıldırım ve Umut Oğuz’un da aralarında bulunduğu sanat ve moda dünyasından önemli isimler katıldı.

Patili Elçi Gofret’in misafirleri otelin kapısında karşılamasıyla başlayan, Haytap yetkililerinin de hazır bulunduğu bu değerli etkinlik Eyüp Pirinçli Köyü’ndeki ormanlık alanlarda sokak hayvanlarının beslenmesi ile devam etti.

Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper, Haytap ile “Patili Elçi” programı kapsamında otelde konaklayan tüm sevgili misafirlerin konaklamalarından elde ettikleri geliri sokak hayvanlarını beslemek ve tedavi etmek için kullandıklarını söyledi. Sokaktaki canlara umut olmaktan da çok büyük keyif aldığını ekledi.

Daha fazla CEMİYET haberi için tıklayınız…