logo
Lucasita

Fairmont Quasar Istanbul “Patili Elçi”

Single Articles

Fairmont Quasar Istanbul “Patili Elçi” programıyla sokak hayvanlarına destek oldu

Hayvan dostu bir otel olan Fairmont Quasar İstanbulHaytap yararına hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesi “Patili Elçi” kapsamında geçtiğimiz günlerde Eyüp Pirinçli Köyü’nde sokak hayvanlarını besleme etkinliği gerçekleştirdi.

Fairmont Quasar Istanbul’un Genel Müdürü Nicolas Kipper ev sahipliğinde gerçekleştirilen besleme etkinliğine Cihan NacarZeynep MansurTuan TunalıEmel Yıldırım ve Umut Oğuz’un da aralarında bulunduğu sanat ve moda dünyasından önemli isimler katıldı.

Patili Elçi Gofret’in misafirleri otelin kapısında karşılamasıyla başlayan, Haytap yetkililerinin de hazır bulunduğu bu değerli etkinlik Eyüp Pirinçli Köyü’ndeki ormanlık alanlarda sokak hayvanlarının beslenmesi ile devam etti.

Fairmont Quasar İstanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper, Haytap ile “Patili Elçi” programı kapsamında otelde konaklayan tüm sevgili misafirlerin konaklamalarından elde ettikleri geliri sokak hayvanlarını beslemek ve tedavi etmek için kullandıklarını söyledi. Sokaktaki canlara umut olmaktan da çok büyük keyif aldığını ekledi.