“Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu”

HomeTrend

“Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu”

DeFacto ile Sürdürülebilir Bir Moda “Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu” Global moda markası DeFacto’nun, sürdürülebilir modayı desteklemek adına ik

Lizay 2022 – 23 Koleksiyonu’nu Tanıttı
NetWork’ten Yeni Tema: Safari
Adidas’tan Yeni Koleksiyon

DeFacto ile Sürdürülebilir Bir Moda “Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu”

Global moda markası DeFacto’nun, sürdürülebilir modayı desteklemek adına ikinci kez modaseverler ile buluşturduğu Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu’ndaki tasarımlar elma kabuğundan üretilen vegan deriyle hayat buluyor.

lucasita_defacto1

Çevreci koleksiyonlarıyla sürdürülebilir modanın Türkiye’deki öncülerinden olan DeFacto, elmaların endüstriyel olarak işlenmesinden sonra geriye kalan elma kabuğu ve posa atıklarından geri dönüştürülerek üretilen “Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu” nu ikinci kez modaseverlerin beğenisine sundu. Sürdürülebilir üretime ve ekolojik dengeyi korumaya yönelik çalışmalarını her geçen gün arttıran DeFacto, doğal ve alternatif bir hammadde olan vegan deri kullanarak atık oluşumunun da önüne geçiyor.

Doğanın iyiliğini yansıtan DeFacto Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu, erkek ve kadınlar için tasarlanan ayakkabı, çanta, cüzdan, şapka ve toka gibi geniş bir ürün seçkisinden oluşuyor. Krem, beyaz, kahverengi, siyah renklerinin hakimiyet kurduğu koleksiyon şık bir görünüm sunarken çevre dostu özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Sürdürülebilir üretim yöntemlerini ve doğayı zararlı atıklardan korumayı benimseyen DeFacto, hazırladığı Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu’nun üretim sürecinde FRUMAT Apple Skin patentli ürünler kullanarak bu konudaki hassas duruşunu ortaya koydu.

Sürdürülebilir moda için Elma Derisi Aksesuar Koleksiyonu’nu www.defacto.com online alışveriş sitesinden ve DeFacto mağazalarından keşfedebilirsiniz.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…