Einstein ceketi artık feminen.

HomeTrend

Einstein ceketi artık feminen.

Efsanevi bilim insanı tarafından ilk olarak 1930'ların ortalarında satın alınan orijinal kahverengi deri ceket, Amerika Birleşik Devletleri'nin i

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin; Volvo C40 Recharge
Beymen Collection’dan Tasarımlar
2023 İlkbahar Ev Dekorasyonu Önerileri

Efsanevi bilim insanı tarafından ilk olarak 1930’ların ortalarında satın alınan orijinal kahverengi deri ceket, Amerika Birleşik Devletleri’nin ilk yıllarıyla özdeşleşti, hatta onun üzerinde Time dergisinin kapağında bile göründü. Sonbahar/Kış 2022 için Levi’s® Vintage Clothing, ikonik Einstein ceketinin kadın versiyonunu duyurmanın heyecanını yaşıyor.
Kopyası olarak piyasaya sürülen ceket o kadar büyük bir başarı sağladı ki, Levi’s® Vintage Clothing bir yıl sonra siyah deri bir versiyonunu piyasaya sürdü.
Yumuşak bir kahverengi tonunda üretilen Kadın Einstein ceketi, aslıyla aynı unsurların tümünü barındırmakta ancak daha kısa bir gövdeye ve daha feminen bir kesime sahip. Aynı zamanda, 2018’de üretilen versiyonunda olduğu gibi, müzayedede satın alınan Einstein’ın ceketinin orijinaline de bir selam niteliğinde, müzayede bayrağına benzer bir bayrağa sahip özel bir Einstein ceket kutusunda geliyor. Bayrak pembe tonlarında gelirken, hem kutu hem de içindeki kağıt mendil, baştan aşağı pembe ruj öpücük izleriyle sunuluyor.