Düşesin Elbisesi Müzede

HomeTrend

Düşesin Elbisesi Müzede

Meghan Markle'ın Oprah Winfrey söyleşisinde giydiği elbise 'Yılın Kıyafeti' seçildi Meghan Markle'ın, eşi Prens Harry ile beraber ünlü televiz

LC Waikiki, NFT dünyasında
Madame Coco halı koleksiyonu:
Lizay 2022 – 23 Koleksiyonu’nu Tanıttı

Meghan Markle’ın Oprah Winfrey söyleşisinde giydiği elbise ‘Yılın Kıyafeti’ seçildi

lucasita_markle6

Meghan Markle’ın, eşi Prens Harry ile beraber ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’le yaptığı ve tüm dünyada yankı uyandıran söyleşide giydiği elbise, ‘Yılın Kıyafeti’ seçildi.

Elbise, artık Moda Müzesi’nde sergileniyor.

Meghan Markle’ın Mart 2021’de Oprah Winfreye verdiği röportajda giydiği elise Moda Müzesi tarafından “2021 Yılının Kıyafeti” olarak seçildi. Elbise, sadece İngiltere’de değil tüm dünyada ses getirmişti.

CBS kanalında yayınlanan söyleşide 40 yaşındaki Markle’ın giydiği elbise, Armani imzalı. Markanın 2022 İlkbahar-Yaz Cruise kreasyonundan.

Markle’ın elbisesi, Moda Müzesi’nin “100 Nesne ile Modanın Tarihi” adlı ana sergisinde yerini aldı.

İngiltere, Bath’daki Moda Müzesi’nden yapılan bir basın açıklamasında, siyah beyaz ipek elbise “2021’de pop kültürünün belirleyici parçalarından biri” olarak tanımlandı.

Markle’ın elbisesini, müze tarafından geleneksel olarak belirlenen ‘Yılın Kıyafeti’ni seçmeleri için davet edilen, moda endüstrisinin zirvesindeki isimler olan Dazed dergisinden İbrahim Kamara ve Gareth Wrighton belirledi.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…