logo
Lucasita

Darren Barnet & Victoria’s Secret Pink

Single Articles

Oyuncu ve yapımcı Darren Barnet Victoria’s Secret Pink’in ilk erkek marka elçisi oldu.

Victoria’s Secret Pink, bütünsel hedefini desteklemek amacıyla, Netflix dizisi ‘Never Have I Ever‘daki rolüyle tanınan aktör ve yapımcı Darren Barnet‘in  markanın ilk erkek marka elçisi olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor.

Darren, yıl boyunca Pink’in şort, tişört, eşofman takımları ve aksesuarlarından oluşan “Gender Free” koleksiyonunu tanıtacak ve özellikle bu sonbaharda Pink’in yaklaşan “Fleece Shirt Jacket” lansmanının yüzü olacak. Ayrıca favori Pink ürünlerini paylaşarak herkese ilham olacak.

lucasita_vıctorıa's secret2

Darren Pink’in  kapsayıcılık, ruh sağlığının önemi ve gençlerin desteklenmesi konusundaki farkındalık çalışmalarının bir parçası olarak, markanın değerlerini destekleyen bir dizi etkinliğe katılacak.

Victoria’s Secret Pink’in ilk erkek marka elçisi Darren Barnet “Never Have I Ever projesinde yer almak beni kesinlikle lise yıllarıma geri götürdü ve bana gençler olarak karşılaştığımız sorunları ve  öz güvensizlikleri hatırlattı. Uyum sağlayamamanın nasıl bir his olduğunu ve olduğunuz gibi   kabul görmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorum.’’ diyor.

Barnet, PINK’in yaptığı çalışmaları ve özellikle de toplum ve ruh sağlığına odaklanmalarını beğeniyorum. Bu yüzden de PINK ekibinin bir parçası olmaktan gerçekten onur duyuyorum.” diye ekliyor.

Darren, bu iş birliğini başlatmak için marka elçileri Chloe x Halle ve Remi Bader ile birlikte dördüncü yılını kutlayan ‘’PINK With Purpose” projesinde jüri olarak da yer alacak. Bu yıl, PINK’in değerleriyle örtüşen ve insana, amaca, gezegene verilen önemi destekleyen projeler seçilecek. Bu projelerin sahibi 10 genç yetişkine, projelerini finanse etmek amacıyla 25.000’er dolar verilecek.

Darren ayrıca @VSPINK iş birlikçileri ve marka elçileriyle beraber Instagram canlı yayın sohbetinde yer alarak markanın Ruh Sağlığı Farkındalık Ayı etkinliklerine katılacak. Burada kendi deneyimlerini paylaşarak, ruh sağlığının önemine vurgu yapacak.