logo
Lucasita

Colin's'ten Mevsimi Serinleten Yaz Koleksiyonları

Single Articles

Colin's'ten Mevsimi Serinleten Yaz Koleksiyonları


Her mevsim modaseverlerin yanında olan Colin’s, rengarenk ve çeşit çeşit ürünler sunmaya devam ediyor. Colin’s’in yeni sezon kadın elbiseleri ve erkek deniz şortları herkese hitap ediyor.


Yaz aylarında tek parça ile kombin oluşturma imkânı sunan “Elbise Koleksiyonu” canlı renklerden pastel tonlara kadar uzanıyor. Çeşitli kumaş tipleri ve kesimlere sahip bu elbiseler, evde, alışverişte, sokakta, sahilde, partide ve davetlerde kadınların kendisini özgürce ifade edebilmesini sağlıyor. Uzun Helenistik elbiselerden, hafif ve uçuşan mini ve maksi elbiselere kadar geniş bir yelpaze sunan Colin’s, bu konuda da farklı özgün tarzını trendlere yansıtıyor. Bahar dalları ve kır çiçekleri şehrin içinde doğayı çağrıştırırken, çeşitli boyut ve renklerdeki çizgili detaylar modern kadınların favorisi durumunda. “Elbise Koleksiyonu” düğme ve bel kuşaklarıyla detaylandırılan farklı kesimdeki modelleriyle her tarza hitap ediyor.


Mevsimin tüm renklerini ve motiflerini yansıtan “Erkek Mayo Koleksiyonu” ise, geniş ürün yelpazesiyle sahilleri canlandırırken farklı desenleriyle havuz başı etkinliklerine de hareket katıyor. Mayolar üzerindeki güneş, bitki, yaprak ve çeşitli hayvan figürleri, enerjik bir hava sağlıyor. Koleksiyon, düz renkli ve temel desenli mayolarla da her tarza uygun alternatifler sunarak geniş bir kitleye hitap ediyor.


Colin’s yaz mevsimine uygun modelleriyle tüm Colin’s mağazalarında ve colins.com’da.