Çocukların Çizimleri NFT’ye Dönüşüyor.

HomeYaşam

Çocukların Çizimleri NFT’ye Dönüşüyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde TEGV ile Galatasaraylı Futbolcu Taylan Antalyalı çocuklar için farkındalık yaratacak bir iş birli

PowerTürk Ödülleri Sahiplerini Buldu
DÜNYANIN İLK SANAT NFT BİENALİ 6-15 OCAK ZORLU PERFORMANS SANAT MERKEZİ’NDE.
Refik Anadol’un NFT’si 21 milyon TL’ye satıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde TEGV ile Galatasaraylı Futbolcu Taylan Antalyalı çocuklar için farkındalık yaratacak bir iş birliğine imza attı.

lucasita_NFT1

Ülkemizin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu olan ve bugüne kadar 3 milyona yakın çocuğa eğitim desteği ulaştıran Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) ile Galatasaraylı futbolcu Taylan Antalyalı 23 Nisan özelinde keyifli bir iş birliğine imza attı.

Başarılarının yanı sıra eğitime verdiği önemle adından söz ettiren Galatasaraylı Futbolcu Taylan Antalyalı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı özelinde TEGV ile çocuklar için farkındalık yaratacak anlamlı bir iş birliğine imza attı.

İş birliği kapsamında TEGV’in “Gelecek Ben” temalı çocuk çizimleri NFT‘ye dönüştürüldü. Bu çalışma ile bugünün çocukları, gelecekte hayal edecekleri modeller ve karakterler yaratarak yarının dünyasını hayal ediyor. Çocuk çizimleriyle hazırlanan NFT’ler ve diğer fiziksel ürünler çok yakında TEGV Dükkan’da yerini alacak. Üründen elde edilecek tüm satışlar TEGV’e bağışlanacak.

Taylan Antalyalı geçen sene de sosyal medya hesabını Türkiye’nin dört bir yanından gelen TEGV çocuklarının resimleri ile süslemişti.

Daha fazla YAŞAM haberi için tıklayınız…