Cildiniz Üşümesin

HomeGüzellik

Cildiniz Üşümesin

Havaların soğumasıyla beraber başta ellerimiz, dirseklerimiz ve bacaklarımız olmak üzere vücudumuzun pek çok kısmında cildimizin kuruduğunu ve gerildiğini hissetmeye başlıyoruz. Giderilmeyen cilt kuruluğu zamanla cildin elastikiyetinin kaybedilmesine ve yaş alma belirtilerinin daha erken görülmesine sebep olabilirken, deri çatlamalarını da beraberinde getirebiliyor. Uzmanlar, vücut bakımında faydalı yağ asitleri, vitaminler ve mineraller yönünden zengin olan Hindistan cevizi yağı, susam yağı ve kenevir tohumu yağı gibi soğuk sıkım yağlara yer verilmesini öneriyor.

BeautyEurasia Fuarı Başladı!
2021 Yılının En Çok Satan Kozmetik Ürünleri
Sephora’dan Kadınlara Tam Destek!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Havaların soğumasıyla beraber başta ellerimiz, dirseklerimiz ve bacaklarımız olmak üzere vücudumuzun pek çok kısmında cildimizin kuruduğunu ve gerildiğini hissetmeye başlıyoruz. Giderilmeyen cilt kuruluğu zamanla cildin elastikiyetinin kaybedilmesine ve yaş alma belirtilerinin daha erken görülmesine sebep olabilirken, deri çatlamalarını da beraberinde getirebiliyor.
Uzmanlar, vücut bakımında faydalı yağ asitleri, vitaminler ve mineraller yönünden zengin olan Hindistan cevizi yağı, susam yağı ve kenevir tohumu yağı gibi soğuk sıkım yağlara yer verilmesini öneriyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space alter_height=”small” hide_on_mobile=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1152″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”1153″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]