logo
Lucasita

BMS Design Center Görkemli Bir Yaz Daveti

Single Articles

BMS Design Center Görkemli Bir Yaz Daveti


1984’te kurulan BMS Design Center, 40. yıl kutlamaları kapsamında davetlilerin katılımıyla yaz partisinde yeni koleksiyonlarını da tanıttı.

 

  1984 yılında kurulan ve 40 yıldır iç mimarlara, mimarlara ve son kullanıcılara ithal mobilya dekorasyon konusunda hizmet veren BMS Design Center, 40. yılının onuruna özel kutlamalar düzenliyor. 6 Haziran’da gerçekleşen davete iş dünyası, cemiyet ve mimarlardan birçok isim katıldı. Armani / Casa, Baccarat, Poltrona Frau, Herman Miller ve Cappelini markalarının yeni iç ve dış mekân mobilya, aksesuar koleksiyonlarını yakından incelediler.

 

Davetin ev sahiplerinden CEO Neslihan Işık; “Yarım yüzyıla yaklaşan Suat, Serdar ve Neslihan Işık tarafından işletilen aile şirketinin sürdürülebilir başarısı en iyi global tasarım markalarının ve estetik, ergonomik ve uzun ömürlü çağdaş mobilyalardaki araştırmalarının sonucudur.” Diyerek heyecanını paylaştı.

 

Atıl Kutoğlu, Ebru Akel, Aslıgül Atasagun, İdil Unan, Kerem Postacıoğlu, Elif Edes, Hakan Helvacıoğlu, Kerem Erginoğlu ve Hasan Çalışlar davete katılan isimler arasında yer aldı.

 

Bms Desıgn Center İle Yaşayan Mekanlar

Bms Desıgn Center, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve kırk yılı aşan deneyimi ile dekorasyon sektöründe başarılı konut, otel ve ofis projeleri hazırlıyor. İç mimari tasarım desteği ve satış sonrası servisiyle müşterilerine Etiler Nispetiye Cad. Seheryıldızı sokakta bulunan mağazalarında konforlu deneyim yaşatıyor.

 

Bms Desıgn Center’da Giulio Cappelini, Jean Marie Massaud, Ludovica and Roberto Palombo, Neri and Hu, Roberto Lazzeroni, Michele De Lucchi, Jamie Hayon ve Marcel Wanders gibi trend belirleyen tasarımcıların ürünlerini koleksiyonunda bulunduruyor. Geçmiş ve geleceğin tasarım zevkini birleştirerek özgür ve tasarım değeri yüksek yaşayan mekanlara imza atıyor.

 

BMS CEO’su Neslihan Işık BMS Design Center’ın ürün çeşitliliği hakkında, “BMS Design Center’da Dünyanın en ünlü ve köklü tasarım markaları ile geçmiş ve gelecek arasında sağlam bir köprü kuruyoruz.  Sürdürülebilir seçkin, global markaların tasarım mirasını bu şekilde aynı heyecan ve konfor ile 40 yıldır Türkiye’ye taşıyoruz.” diye ifade etti.