Baby Shark, Film Oluyor

HomeYaşam

Baby Shark, Film Oluyor

YouTube tarihinin en çok izlenen videosu Baby Shark’ın uzun metraj filmi geliyor. Paramount Pictures tarafından yürütülen projeyle ilgili henüz bir a

Düşünüyorsun O Halde Görüyorum
Vıctorıa’s Secret Türkiye, Kadınları Buluşturdu
Çocukların Çizimleri NFT’ye Dönüşüyor.

YouTube tarihinin en çok izlenen videosu Baby Shark’ın uzun metraj filmi geliyor. Paramount Pictures tarafından yürütülen projeyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Film 2023’te vizyona girecek.

10 Milyar İzlenmeyi Aşan Tek Video!

YouTube tarihinin en çok izlenen videosu olarak adını tarihe yazdıran Baby Shark,, büyük bir adım attı. Geçen ay YouTube’da 10 milyar izlenmeyi aşan tek video olarak kaydedilen uzun metrajlı filmi Baby Shark’ın  çekileceği açıklandı. Filmin konusu hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

Paramount Picturesdan yapılan açıklamaya göre üzerinde çalışılan proje 2023’te vizyona girecek. Proje için Nickelodeon Animation ve Pinkfong Company ile de ortaklık kurulacak. Sektör kaynakları, filmin Baby Shark müzik videosu ile uyumlu olacağına ve filmde unutulmaz ve daha önce yayınlanmamış şarkılara yer vereceğine inanıyor.

 2016 yılında ilk defa tanıştığımız Baby Shark, Koreli eğitim şirketi Pinkfong tarafından yaratıldı. Yıllardır viral olan ve YouTube’da en çok izlenen videolar arasında yerini alan Baby Shark, 2020’de YouTube’da en çok izlenen video oldu. Dünyada herkesin duyduğu, herhangi birisinin en az bir kez denk geldiği çocuk şarkısı, kolay kolay unutulmayacak gibi görünüyor.

İşte 10 milyar görüntülenmeyi aşan o video:

lucasita_babyshark2