logo
Lucasita

Ashley Joy’dan Dolgun Saçlar

Single Articles

ASHLEY JOY’dan Bitki Özleriyle Hacimlenen Göz Alıcı ve Dolgun Saçlar

Doğal saç ürünleri severlerin favorisi olan Ashley Joy, bitki kökenli içeriklerle özel olarak formüle edilmiş, yerel olarak yapılmış cilt bakım ürünleri ile ilgi kazanmaya devam ediyor. Her saç tipine ve her ihtiyaca uygun çeşitler sunan ve doğa dostu tavrını ön plana çıkaran Ashley Joy, “Herkes bunu hak eder.” en iyisine layık mottosuyla ürün namını iyileştirmeye ve her döneme özel çözümler sunmaya devam ediyor.

Mevsim geçişlerinde dolgunluğunu kaybeden saçlara Hacim Veren Şampuan ve Hacim Veren Saç Kremi ile aradıkları dolgun ve göz alıcı etkiyi sağlayan Ashley Joy, baharın keyfini en ideal güzelliği sağlayarak yaşatıyor.

Her Yıkamada Hızla Dolgunlaşan ve Işıldayan Saçlar…

Ashley Joy Hacim Veren Şampuan, hem ince telli, hem de mevsim geçişinde hacmini kaybeden saçlara ihtiyaç duydukları dolgunluğu kazandırıyor. Bambu ekstratıyla saç tellerin güç ve elastikiyet kazanırken, kafein özü de dolgunlaşmalarını destekliyor. Özel bitkisel formülünde yer alan, kinoa, agav özü ve aminoasit kompleksi ile de mevsim geçişinde kaybettiğin hacmi geri kazandıran bu şampuan, biotin içeriğiyle de saçının kalitesini arttırıyor, daha ışıltılı, daha parlak ve daha canlı gözükmelerine yardımcı oluyor. Paraben içermeyen, bitkisel özlü Ashley Joy Hacim Veren Şampuan, formülünde yer alan at kestanesiyle de sezonda en ihtiyaç duyduğun saç bakımını, köklere derinlemesine yaparak, saçlarının yeniden yapılanmasını sağlıyor.

Ashley Joy Hacim Veren Şampuan ve Hacim Veren Saç Kremi, mevsim geçişinde saçlarının ihtiyaç duyduğu bakımı sunuyor; gün boyu daha dolgun ve daha ipeksi görünmelerini destekliyor.

Ağırlık Hissi Yaşatmayan, Hacim Destekli Saç Bakımı…

Hacim Veren Şampuanın etkisini daha da arttıran Ashley Joy Hacim Veren Saç Kremi, hızla karışan ince telli saçlarının, kolaylıkla açılmasını ve taranmasını sağlamasının ötesinde bahar döneminde ihtiyaç duyduğun bakımı da kusursuz bir şekilde karşılıyor. Aminoasit kompleksi içeren özel formülü ile saçlarına ağırlık yapmadan özel bir bakım deneyimi yaşatan bu saç kremi, çevresel faktörlere karşı da adeta bir koruma kalkanı görevi üstleniyor. Bambu ekstrası sayesinde hacim etkisi yaratan ve pürüzsüz bir görünüm sağlayan Ashley Joy Hacim Veren Saç Kremi, lavanta özleriyle de baharın keyfini duyusal olarak yaşatıyor, saçlarına ipeksi bir doku kazandırıyor. Jojoba ekstratı saç tellerinin her birinin daha esnek, daha dirençli olmasına yardım ediyor.