Ardında İz Bırakanlar

HomeGüzellik

Ardında İz Bırakanlar

Ardınında iz bırakmak isteyenleri bu gönderiye alalım. Odunsu, çiçeksi, şekerli ve baharatlı sizin tercihiniz hangisi? Girdiğiniz ortamlarda kokunuzla fark edilmek için size bu parfümü tavsiye ediyoruz. Narenciye ve yeşilliğin yanı sıra zambak dokunuşuna sahip olan bu parfüm, yaz mevsimi dışında 2022 kışına çok uygun.

Pınar Deniz ile NetWork, Cesur ve Şık Yaz Stilini Sunuyor!
La Mer Blue Heart Koleksiyonu
Yeni FOREO Imagination

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Ardınında iz bırakmak isteyenleri bu gönderiye alalım.
Odunsu, çiçeksi, şekerli ve baharatlı sizin tercihiniz hangisi?

Kadınlar için;
Cartier Baiser Vole Eau De Parfum

Girdiğiniz ortamlarda kokunuzla fark edilmek için size bu parfümü tavsiye ediyoruz. Narenciye ve yeşilliğin yanı sıra zambak dokunuşuna sahip olan bu parfüm, yaz mevsimi dışında 2022 kışına çok uygun.

Erkekler için;
Yves Saint Laurent – La Nuit De L’Homme EDT Erkek Parfüm

Erkeklerin gizli aksesuarları olan parfümlerde genellikle baharatlı ve odunsu kokular tercih ediliyor.
Gizemli ve karşı konulamaz bir koku… Bergamot, anason ve karabiber notalarını hissederken alt notalarda ise vanilya kokusu alacaksınız.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space alter_height=”small” hide_on_mobile=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1126″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1124″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1125″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1127″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]