Adidas’tan Yeni Koleksiyon

HomeTrend

Adidas’tan Yeni Koleksiyon

gerçek dünya ile dijital evreni buluşturan koleksiyon Ozword Adidas Originals, yeni Ozworld koleksiyonuyla İlkbahar/Yaz 2022'de geçmiş ve gelec

Supreme & Burberry Koleksiyonu
2023 İlkbahar Ev Dekorasyonu Önerileri
2023’te yayınlanacak Disney+ Türkiye içerikleri:
gerçek dünya ile dijital evreni buluşturan koleksiyon
Ozword

Adidas Originals, yeni Ozworld koleksiyonuyla İlkbahar/Yaz 2022’de geçmiş ve gelecek arasındaki boşluğu doldurarak yeni özgürlük alanları yaratıyor. Koleksiyon, rahatlığın yanı sıra dijital dünyada kendini ifade etme cesaretini ve özgürlüğünü teşvik ediyor.

lucasita_ADİDAS1

Adidas, 1990’larda Ozweego‘yu ilk kez tanıttığında, sınırsız bir keşif zamanıydı. 30 yıldan fazla bir süre sonra dünya bir kez daha cesur ve yaratıcı keşiflerin yeni bir çağına girdi. Yepyeni Oznova, Ozelia veya Ozweego, herkes için bir ayakkabı serisi, her siluet stil denemesi için bir platform olmanın yanı sıra kendini ifade etme arayışı için bir birliktelik çağrısı haline geliyor.

Abartılı konforla tanımlanan ve cesur çizgilerle hayat bulan Ozworld serisinin en yeni üyesi Oznova spor ayakkabı, koyu renkli panellerde parlayan ve adiPlus yastıklamayla uyumlu bir dış tabanın üzerine oturan yarı saydam üst katmana sahip. Konfordan ödün vermeyen fütürist bir görünümle tamamlanan Ozelia ise, dinamik adiPrene yastıklı dış taban ve şık bir üst kısımdan oluşuyor. Cesur yeni yolculuğunda geçmiş görsel kodlarını kullanan Ozweego silüeti, 90’ların sonları ve 2000’lerin başlarındaki en iyi tasarım ipuçlarını taşıyor. adiPrene orta tabanıyla burunda ve topukta hedeflenen desteği sağlayarak bunları etkileyici bir şekilde günümüze taşıyor.

lucasita_ADİDAS2

adidas Originals İlkbahar/Yaz 2022 Ozworld koleksiyonunun gelişini kutlamak için sınırları zorlayan dijital yaratıcı Jon Emmony, dijital ve fiziksel ortamlar arasındaki alanı cüretkar bir şekilde aşan gerçek dünyanın dışına taşan bir kampanya hayal etti. Ozworld ayakkabıları, satışa çıkarılmasının yanı sıra herkesin kendini benzersiz bir şekilde ifade etme vizyonunu ortaya koyacak yeni bir dijital deneyim sunmaya da hazırlanıyor.

Gerçek siz olmaya davet eden Ozworld koleksiyonu, 24 Mart’ta adidas.com.tr ve adidas mağazalarında satışa sunuldu.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…