2022’de En Çok Çocuk Kitapları Satıldı

HomeYaşam

2022’de En Çok Çocuk Kitapları Satıldı

2022’nin ilk üç ayında Hepsiburada’da en çok çocuk kitapları satıldı Hepsiburada, platformu üzerinden 2022’nin ilk 3 ayının kitap satış sonuçların

Evimin/İş Yerimin Altından Fay Hattı Geçiyor Mu?
Tevitöl’den Dünya Sanat Günü Kutlaması
Elidor x Boyner’den Koleksiyon

2022’nin ilk üç ayında Hepsiburada’da en çok çocuk kitapları satıldı

Hepsiburada, platformu üzerinden 2022’nin ilk 3 ayının kitap satış sonuçlarını açıkladı. Buna göre 2022’nin ilk 3 ayında, en çok çocuk kitapları tercih edildi. Hepsiburada’dan alınan kitaplarda çocuk kitaplarının ardından en çok tercih edilen kategoriler ise sırasıyla edebiyat ve eğitim oldu.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, periyodik olarak yaptığı kitap trendlerine 2022’nin ilk üç ayını kapsayan kitap satışlarını ekledi.

Açıklamaya göre, Hepsiburada platformu üzerinden 2022 yılının ilk üç ayında en çok satılan kitaplar sırasıyla; çocuk, edebiyat, eğitim, araştırma-inceleme ile kişisel gelişim & psikoloji alanlarındaki eserler oldu.

Angela Mcalister’ın “Cesur Fırfır”ı listenin başında

lucasita_CESUR FIRTINA

Hepsiburada’dan çocuk kitaplarında 2022’nin ilk üç ayında en çok satan kitap, yazar Angela Mcalister’ın ‘Cesur Fırfır – İlk Okuma Kitaplarım’ eseri oldu. Geçen yılın Hepsiburada’da en çok satan çocuk kitabı olan, David Bedford imzalı ‘Köpük İle Pıtır – İlk Okuma Kitaplarım’ da en çok talep gören ikinci eser olarak ilk 3’teki yerini korudu. En çok satan çocuk kitaplarında üçüncü sırada ise Melanie Joyce’un ‘Küçük Yağmur Damlası Doğanın Eşsiz Hikâyeleri 4’ kitabı bulunuyor.

Zamanın eskitemediği “Dönüşüm”

lucasita_DÖNÜŞÜM

En çok satılan ikinci kategori olan edebiyat kitaplarında ise ilk sırada dünya edebiyatının efsane yazarı Franz Kafka’nın unutulmaz eseri ‘Dönüşüm’ vardı. Stefan Zweig’ın ‘Satranç’ı ve George Orwell’in ‘Hayvan Çiftliği’ ise onu takip ederek ilk 3’teki yerini aldı.

Daha fazla YAŞAM haberi için tıklayınız…