Yeşil Çam Sizleri Bekliyor

HomeKültür ve Sanat

Yeşil Çam Sizleri Bekliyor

İstanbul Sinema Müzesi’nin özel koleksiyonunda; sinemaya yön vermiş, sinema tarihinin önemli cihazları ve parçaları yer alırken dünyada da ilk üç arasında yer alıyor. Baştan uyararalım! Atmosfere kapılıp kendinizi yeşilçam setlerinde hissedebilirsiniz, kameralara gülümsemeyi unutmayın!

The Godfather Yeniden Sinemalarda
Sónar İstanbul elektronik müzik severleri ağırladı!
Şövalye Don Kişot AKM’de!

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Atlas Pasajı sadece Atlas Sineması’na değil, eşsiz bir müzeye de ev sahipliği yapıyor.

Türkiye’de ilk açılan sinemalardan, ilk çekilen filmlerden ve kullanılan ekipmanlara kadar kapsamlı bilgiler müzede yer alırken interaktif uygulamalara da katılabilme imkanı elde edebilirsiniz.

İstanbul Sinema Müzesi’nin özel koleksiyonunda; sinemaya yön vermiş, sinema tarihinin önemli cihazları ve parçaları yer alırken dünyada da ilk üç arasında yer alıyor.
Baştan uyararalım! Atmosfere kapılıp kendinizi yeşilçam setlerinde hissedebilirsiniz, kameralara gülümsemeyi unutmayın!

Müze, Pazartesi günleri hariç diğer tüm günlerde ziyaretçilerini bekliyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1085″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1086″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”1084″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]