HomeTrend

Louis Vuitton’dan Ruhunuzu Besleyecek Bir Yenilik: Horizon Light Up Kulaklık

Louis Vuitton'ın hem stilde hem de yüksek ses kalitesinde iddialı yeni kulaklığı Horizon Light Up, tasarımında alıştığımız Louis Vuitton çizgisini&nb

Yeni Döneme İddialı Giriş Yapmak İsteyenlere
Etro Liquid Paisley Kapsül Koleksiyonu
DAGİ’NİN YENİ REKLAM YÜZÜ: BİRCE AKALAY

Louis Vuitton’ın hem stilde hem de yüksek ses kalitesinde iddialı yeni kulaklığı Horizon Light Up, tasarımında alıştığımız Louis Vuitton çizgisini  koruyarak klasik bir Vuitton aksesuarı olarak konumlandırılmış.

Louis Vuitton, Horizon isimli kablosuz kulaklık serisinin en yeni versiyonu olan Horizon Light Up Earphones’u kullanıcıların beğenisine sundu. Görünümüyle, Master & Dynamic onaylı ses kalitesiyle ve ambalajıyla; bir kulaklık olmanın ötesinde tam bir klasik Vuitton aksesuarı.

Kulaklık kırmızı, pembe, mavi, altın rengi ve siyah olmak üzere beş farklı renk seçeneğiyle sunulmuş. Her biri, hafif bir alüminyum yapı üzerine inşa edilmiş. Üzerlerine markanın imzası niteliğindeki monogram çiçek motifleri işlenmiş ve parlak safir tabakası ile süslenmiş. Kulaklıkların genel şekli için LV’nin Tambour model saat kasasından ilham alan hafif kavisli yapı tercih edilmiş. Hatta Tambour’dan gelen esinlenme, kulaklıkların konulduğu yuvarlak şarj kutusuna kadar uzanıyor. Şarj kutusunda hafifçe parlayan ışıklar bulunuyor. Kulaklıklar kullanımda olmadığında anahtarlık gibi kemere ya da çantaya tutturulabiliyor.

Master & Dynamic’teki üst düzey müzik tutkunları ile işbirliği içinde geliştirilen Horizon Light Up sadece tasarımdan değil, ses kalitesinden de ödün verilmeden hazırlandı. Kulaklığın diğer özellikleri arasında; aktif gürültü önleme, çağrılar için arka plan gürültüsünü ortadan kaldıran mikrofon ve kullanıcının aynı anda iki farklı kaynaktan ses akışı sağlayabileceği anlamına gelen Bluetooth Multipont da yer alıyor.